Francouzské vinylové podlahy Gerflor spojují kvalitu s dlouhou životností

0
50
Reklama

Vinylové podlahy prémiové značky Gerflor mají moderní design a velmi dlouhou životnost. Díky originálním přírodním dekorům se hodí do domácností i komerčních prostor, kterým propůjčují unikátní vzhled. Pokud uvažujete o vinylové podlaze Gerflor, určitě nepřehlédněte její nejnovější kolekci DESIGNART.

Gerflor – lídr v oblasti podlahovin

Francouzský výrobce Gerflor už léta udává trendy v oblasti podlahových krytin a určuje směr celého trhu. Zaměřuje se především na vinylové podlahy, které v sobě spojují moderní design, opravdovou kvalitu, unikátní vzhled a dlouhou životnost. Z takových parametrů vychází i nejnovější kolekce značky Gerflor DESIGNART, která je určena jak pro domácnosti, tak pro komerční prostory.

Kvalitní podlahy založené na nejnovějších výzkumech

Prémiový výrobce Gerflor ve své práci neusíná na vavřínech a každoročně věnuje určitý objem financí do výzkumu, aby mohl své podlahy inovovat podle nejnovějších poznatků. Díky tomu jsou podlahy značky Gerflor mimořádně odolné vůči poškození, poskytují optimální komfort a jsou velmi jednoduché na pokládku. Kromě materiálových inovací se společnost Gerflor zaměřuje i na aktualizaci palety svých dekorů – právě v kolekci DESIGNART přichází s celou řadou inovativních a působivých dekorů, které si získávají srdce zákazníků nejen ve Francii.

Variabilní možnost pokládky

Nespornou výhodou kolekce DESIGNART podlah Gerflor je variabilita jejich pokládky. V praxi to znamená, že si můžete zvolit, zda budete podlahu lepit celoplošně nebo ji pokládat plovoucím systémem. Při celoplošném lepení se na podlahu připevňuje materiál o tloušťce 2 mm nebo 2,5 mm a pokládku zpravidla zajišťuje řemeslník. Pokládka plovoucím systémem může naopak probíhat ve vaší režii. Tzv. systém „click“ nabízí celkovou tloušťku podlahy 4 nebo 5 mm.

Důležité: Podlahy Gerflor DESIGNART najdete ve dvou kolekcích – kolekce podlah Home určená pro domácí provoz má třídy zátěže 23-31. Kolekce Traffic je pak určena pro kancelářský provoz, obchodní centra a další komerční prostory – má zátěžovou třídu 23-33-42.

Měkká a teplá podlaha dobře snáší i podlahové topení

Vinylová podlaha značky Gerflor je na dotek velmi měkká a teplá. Pokud byste ovšem chtěli svoji domácnost prohřát ještě více, určitě můžete pod podlahu přidat podlahové vytápění. Praktické vinylové podlahy můžete instalovat do jakýchkoli místností, včetně kuchyní a koupelen. Jejich lepená varianta je vhodná i do sprchových koutů.

Reklama