Inspirace v koupelně

0
6
Reklama

Hledáte inspiraci do koupelny? Nechte se zlákat novou kolekcí INO značky Laufen. Autorem je francouzský designér Toan Nguyen, který přináší svěží vítr do klasických tvarů koupelnového vybavení. Detailně propracované konstrukce s tenkými liniemi ve vás navždy zanechají dojem naprosté lehkosti!

Inovativní kolekce INO designéra Toan Nguyena obratně využívá vlastností SaphirKeramik, jejichž hlavní výhodou je robustní a tvárný materiál, který umožňuje formovat pevné stěny tenké jako plátek. Přednosti SaphirKeramik také tkví v jeho odolnosti – je totiž vyroben ze žárohlíny, která má dvakrát vyšší tvrdost než klasická skleněná keramika. A právě na těchto skvělých vlastnostech INO stojí. Spolu s nápaditým designem tak nová kolekce povznáší kategorii koupelnového vybavení na novou úroveň.

Lehoučké objekty elegantně pracující s jemnými a přesto stabilními liniemi zahrnují koupelnové umyvadla i velmi kvalitní vany a další koupelnové vybavení včetně koupelnového nábytku.

Dominantou celé kolekce je jedinečné umyvadlo, které spolu s odkládacím prostorem a podumyvadlovou skříňkou vytvářejí jednolitý kus. Jednoduše omyvatelná polička je navržena na umístění ke stěně a nabízí variantu s umístěním napravo či nalevo od umyvadla. Tento unikátní designový kousek si mimo jiné odnesl z veletrhu ISH ve Frankfurtu ocenění Design Plus Award. Zakoupit je možné i samostatné umyvadla, které je možné nainstalovat jako nástěnné nebo vestavěné v umyvadlové desce.

Součástí soupravy INO je i samostatně stojící vana, která je vyrobena z nového speciálního materiálu SENTEC. Vana se může pochlubit nejen svou lehkostí a úzkými okraji, ale i tím, že je odlita z jediné formy. Kromě toho má integrovanou opěrku hlavy, čímž vytváří dokonalou atmosféru relaxu a odpočinku.

Kromě sanitární keramiky nezapomíná Nguyen ani na koupelnový nábytek, který vizuálně i funkčně doplňuje celou jeho kolekci. Zlatým hřebem je podumyvadlová skříňka s ultratenkými dvířky z pravé dřevěné dýhy nebo lesklého hliníku, jejichž zakončení přesahuje přes strany a vytváří tak dojem jednoho kusu bez viditelného otevírání.

013752o3

 

Reklama