Inspirace v koupelně

0
5

Hledáte inspiraci do koupelny? Nechte se zlákat novou kolekcí INO značky Laufen. Autorem je francouzský designér Toan Nguyen, který přináší svěží vítr do klasických tvarů koupelnového vybavení. Detailně propracované konstrukce s tenkými liniemi ve vás navždy zanechají dojem naprosté lehkosti!

Inovativní kolekce INO designéra Toan Nguyena obratně využívá vlastností SaphirKeramik, jejichž hlavní výhodou je robustní a tvárný materiál, který umožňuje formovat pevné stěny tenké jako plátek. Přednosti SaphirKeramik také tkví v jeho odolnosti – je totiž vyroben ze žárohlíny, která má dvakrát vyšší tvrdost než klasická skleněná keramika. A právě na těchto skvělých vlastnostech INO stojí. Spolu s nápaditým designem tak nová kolekce povznáší kategorii koupelnového vybavení na novou úroveň.

Lehoučké objekty elegantně pracující s jemnými a přesto stabilními liniemi zahrnují koupelnové umyvadla i velmi kvalitní vany a další koupelnové vybavení včetně koupelnového nábytku.

Dominantou celé kolekce je jedinečné umyvadlo, které spolu s odkládacím prostorem a podumyvadlovou skříňkou vytvářejí jednolitý kus. Jednoduše omyvatelná polička je navržena na umístění ke stěně a nabízí variantu s umístěním napravo či nalevo od umyvadla. Tento unikátní designový kousek si mimo jiné odnesl z veletrhu ISH ve Frankfurtu ocenění Design Plus Award. Zakoupit je možné i samostatné umyvadla, které je možné nainstalovat jako nástěnné nebo vestavěné v umyvadlové desce.

Součástí soupravy INO je i samostatně stojící vana, která je vyrobena z nového speciálního materiálu SENTEC. Vana se může pochlubit nejen svou lehkostí a úzkými okraji, ale i tím, že je odlita z jediné formy. Kromě toho má integrovanou opěrku hlavy, čímž vytváří dokonalou atmosféru relaxu a odpočinku.

Kromě sanitární keramiky nezapomíná Nguyen ani na koupelnový nábytek, který vizuálně i funkčně doplňuje celou jeho kolekci. Zlatým hřebem je podumyvadlová skříňka s ultratenkými dvířky z pravé dřevěné dýhy nebo lesklého hliníku, jejichž zakončení přesahuje přes strany a vytváří tak dojem jednoho kusu bez viditelného otevírání.

013752o3