Přehled interiérových triků

0
5
Reklama

I vám se s příchodem jarních dní žádá změna v domě? Máme pro vás triky, na kterých staví samotní designéři.

1 KOBEREC NEMUSÍ POUZE LÉTAT

Některé koberce jsou takové jemné a příjemné na dotek, až máte chuť se po nich doslova válet. Ale zase na druhou stranu, ležet dlouho na podlaze není pro našince nejlepší forma odpočinku (výjimkou jsou snad jen stavy, když na člověka dolehne společenská únava). Co tak zkusit do koberce odít starou pohovku?

Minimalistické, kreativní a zábavné

Tento design je produktem švédského designérského dua Linn Johansson & Karolina Gullberg, které spolu tvoří pod značkou Kreativitum. Naordinujte svým stěnám léčebnou skandinávskou kúru!

2 SPOD NOSU NA ZEĎ

Místo obrazu dejte na stěnu podnos. Navíc, pokud má zajímavý design, bude to jen plus pro konečný výsledek.

POHODLNÉ místečko 

Nemusí to být jen pohovka, kam se svalíte po namáhavém dni. Nevšední řešení vyžadují odvahu a zdatné uchycení ve stropě. Ale ten pocit, když si jen tak houpal nohama, stojí za tu námahu.

3 BÍLÁ V INTERIÉRU

je jako malířské plátno – prostoru nechává rozměr a věcem dává vyniknout. Abyste se necítili jako v pitevně, je dobré propašovat do interiéru barevný prvek v podobě koberce či zajímavého nábytku. A textilií.

4  POZVĚTE DOMŮ PŘÍRODU

V podobě dřevěného nábytku. Ano, je pravda, že si za něj budete muset připlatit, ale do několika kousků se investovat vyplatí. Kromě toho, že domácnost nezapracete zbytečnostmi, bývá takový nábytek nadčasový. Je to investice na dlouhá léta, tak si dobře promyslete, co chcete.

5 ZELENÁ MÁ ZELENOU

Květiny jsou nadčasový interiérový prvek. K tomu, abyste si vytvořili domácí oázu, není třeba mnoho – stačí seskupit květy s podobnými nároky na jedno místo. Čím více rozmanitosti, tím lépe. A to platí io květináčích. Zelená v kombinaci s modrou jsou osvěžující kombinace.

6 Opakujte VZORY

Na polštářích, závěsech, kobercích. Barevností tón v tónu nic nezkazíte. Pokud máte cit pro hru barev, nebojte se kontrastu.

květinové terária

Vytvořte si doma malou zahrádku s terária od Urban Botanist. Elegantní řešení pro každý interiér. Pěstovat v nich můžete nejen sukuletny, ale třeba i orchideje.

7 Nechte KONFERENČNÍ STOLEK

Ať se zazelená – jablky ve skleněné míse, květináčem s okrasnou rostlinou nebo květy ve váze.

8 JEDNO pozvedne DRUHÉ

Designéři často sahají po zcela obyčejných věcech a kombinují je se stylovými kousky. Tak se jim občas podaří vytvořit zajímavou kreaci.Vyzkoušejte tento trik při zařizování studentského pokoje či domácí pracovny.

navrh-interieru-obyvacka-paluchova-2

 

Reklama