Inspirativní design bytu v pastelových barvách s akcentem dřeva

0
20
Reklama

Hledáte domů ideální kombinaci? Takovou, která bude mít v sobě jas i teplo, navíc bude krásně ladit s lehkým dřevem a bílou barvou? Tak jste tady správně. S inspirací se roztrhne pytel …

Interiér tohoto třípokojového bytu v sobě spojuje dokonalou harmonii, kterou vidět i cítit na první pohled. Příjemný pocit vyvolá hlavně kombinace světlého dřeva s pastelovými odstíny. Výsledkem této fúze je nezaměnitelná, útulná , zároveň velmi svěží a mladistvá atmosféra.

V interiéru se opakují barevné tóny inspirované zahradou , a to zelená, žlutá a fialová. Dřevěné panely, dveře a podlahy jsou laděny tón v tónu. Světlý odstín dřeva prostor nezatěžují, právě naopak, dodává mu lehkost, avšak s domácím teplem. Měkké čalounění a textilie přímo svádějí k relaxu. Bílá kuchyně do prostoru vnáší modernější prvky a minimalistický postoj.

Samotné uspořádání je otevřeno, přesto každá funkční zóna si díky dělícímu snídaňová pultu udržuje určitý stupeň oddělení. Unikátním a velmi funkčním prvkem v jídelně je lavice vyrobena na míru, která z jedné strany supluje židle. V  koupelně , ložnici , tak v dětském pokoji je zachována stejná barevná paleta samozřejmě s přítomností dřeva.

Reklama