Interiér pracovny

0
11
Reklama

V dnešním domově je nutné mít speciální místnosti věnované studiu nebo práce. Kancelář je tam, kde jsme mnoho hodin, az tohoto důvodu by měla být co nejblíže k našemu domovu.

Podle distribuce prostoru našeho domova, může být umístěna v rohu místnosti jako například ložnice nebo v místnosti sloužící výhradně pro tento účel. V obou případech musíme mít k dispozici alespoň základní nábytek / stůl, židle, police, atd /. Komfort v pracovním prostoru je první věc, na kterou musíme dbát, a to je důvod, proč se dnes pokusíme nastínit některé z nejdůležitějších požadavků. S ohledem na vlastnosti nezbytné pro tento nábytek je užitečné a praktické.

• Stůl na studium by měl mít 70 cm na výšku, minimálně 120 cm na šířku a 70cm hloubku. Je vhodné, aby byl použit matný povrch, který slouží k odstranění obtíží reflexů. Stůl by měl být velký, aby bylo na něm dost místa pro všechny ty věci, které používáte v průběhu dne

• Je důležité, aby židle byla ergonomická a pohodlná, s područkami a užitečnou formule „S“. Ideální židle pro práci nebo studium musí být polstrovaná, ale pevná, s vnitřní hranou sklonu bez klasických nohou. No zároveň musí být rovněž vyrobena z pružného a prodyšného materiálu, který se snadno ošetřuje. Obvykle s nastavitelnou výškou sedadla, plus otočná kola, které umožňují volný pohyb a usnadňují práci.

• Třetí místo patří organizátorům, bez jejichž práce může být složitější a pomalá. Vzpomeňte si na pořekadlo „místo pro všechno a něco pro každé místo“.

• Koše nebo popelnice mají také významné místo ve výzdobě kanceláře. Nic lepšího, než bim pod vaším stolem.

• Kartotékové skříňky, vždy dobrá volba, pokud váš stůl nemá integrovaný box. Nebo si můžete vybrat z organizátorů z plastu.

Takže bychom mohli říci, že pracovna / studovna je připravena, ale nebylo by na škodu přidat nějaké umělé světlo. Dekorativní osvětlení bude ideální volbou pro takové prostředí a potěší každého, kdo se v něm bude pohybovat.

Reklama