Interiérové ​​vychytávky pro majitele psů

0
10
Reklama

Nikdo asi nepochybuje o tom, že příchodem psa do domácnosti se věci změní – a nemyslíme tím jen možné ohryzávací úpravy. Pokud si chcete život se psem usnadnit – a nemáte obě ruce levé – zde je pár nápadů, jak si vylepšit bydlení a učinit jej pohodlnějším pro člověka a příznivější pro psa.

1. Zvýšené misky

Mnoho veterinářů doporučuje zejména majitelům větších plemen, aby jim misky umístili na nějaký podstavec nebo vyšší položenou polici.Tak pes při jezení nebo pití pes nebude mít vykřivený hltan a prý se tím sníží riziko tzv. překroucených střev.

2. Psí sprcha

Pokud bydlíte v rodinném domě a máte zadní vchod, „psí“ sprcha je k nezaplacení. Využijete ji totiž nejen na očištění zablácených psích tlap, ale můžete si tak pohodlně, v teple a zejména při dobrém světle vyčistit i své gumáky, zašpiněné sportovní nářadí a podobně.

3.Speciální vchod

Psi se někdy trochu podobají dětem – chtějí se hrát, ale především ocení společnost člověka. Pokud neaspiruje na druhé povolání vrátného, doporučujeme zhotovit psí vchod, aby se pes mohl volněji pohybovat.A hlavně, aby dveře nedostali nový pazourkový design.

4.Samostatná postel

Miláček si neumí zvyknout na pelíšek? Zkuste fintu: položte ho na vyšší místo. Nám se zalíbila představa pelechu na nožičkách, který připomíná visící síť.

2773343

 

Reklama