Jemnost a čistota koupelny

0
7
Reklama

Hádali byste, že image této koupelny navrhl domácí pán? Jedna ingredience o tom napovídá. Víte, která?

Kdo tipuje černou barvu, má pravdu. Kombinace bílé a černé je mužská doména. Většinou ve vyváženějším poměru. V tomto případě pepř jen jemně dochucuje převládající bílou v teplém odstínu ivory, tedy slonová kost. To proto, aby oáza očisty nepůsobila chladno a sterilně.

Zrcadlo interiéru

Barevnost koupelny nevznikla náhodou. Je odpovědí na interiér celého domu, který se nese v bílo-šedém duetu. V hygienické místnosti šedá proměnila šat na tmavší, antracitový a černý. Dominantní je však bílá. Pro pocit čistoty a pár dalších důvodů.

 Proč není černá na podlaze? Nebo neakcentují na dvířkách nábytku? Černé vertikální plochy nábytku opticky zatíží prostor. Tmavá podlaha rovná se přiznat každou zaschlou kapku vody a každé zrnko prachu. V sprchovém koutu to však riskli.

Jak konstatuje domácí pán: „S údržbou takové malé plochy se poprat. Zkrátka, někdy třeba udělat kompromis kvůli designu. „Designérka Ľubka, která dotáhla koupelnu do detailů, dodává:“ Kolekce, ze které je černý obklad, nabízela dlažbu s nesmekavou povrchovou úpravou, ideální na podlahu sprchového koutu. Je bezpečná a snadno se udržuje. “

Pro očistu těla, ne koupelny

Na praktickou stránku při zařizování koupelny se přihlíželo i jinde. Bílé baterie nepatří k mimóza háklivým na dotek a jen tak neprozradí otisky prstů. Umyvadla s velkou odkládací plochou poskytují prostor na koupelnové doplňky, aby voda zbytečně nezatěžovala vrchní desku nábytku.

K tomu tvary jednoduché na údržbu a speciální vodoodpudivé povrchy vany a umyvadel a dostatek úložného prostoru při nich. To vše dělá z této koupelny funkční a stylové místo, čisté bez námahy.

Rada

Do bílé podlahy zvolte šedou nebo béžovou spárovací hmotu. Sněhobílá na frekventovaných místech zajede od špíny a výsledkem budou nevzhledné barevné rozdíly.
Černo-bílá kombinace je skvělá v mnoha ohledech. Dá se velmi snadno dekorovat kteroukoli barvou, a tak si měnit barevnou náladu takříkajíc bez rizika.

Reklama