Klik TV udělá z vašeho televizoru Smart TV

0
6
Reklama

Na slovenský trh přichází zajímavá novinka. Firma Klik TV spustila prodej boxu, který přináší propojení s videoslužby ale i nahrávání 25 televizních stanic, přehrávání vlastního obsahu z USB nebo aplikaci na využívání YouTube. Cena boxu i s paušálem na 6 měsíců je 99 eur.

K tomu abyste zařízení mohli začít využívat potřebujete připojení na internet (LAN nebo Wi-fi) s minimální rychlostí 2MB za sekundu. Váš TV přijímač musí být vybaven HDMI konektorem. Box podporuje Full HD a dá se připojit přes Wi-Fi či ethernetový kabel. S televizorem ho propojíte pouze prostřednictvím HDMI kabelu. Po připojení KlikBoxu se z vašeho televizoru stane Smart TV.

KLIK TV vám umožní využívat služeb, které jsou dostupné přes paušál za 4,90 € na měsíc (viz infoblok) nebo si můžete připlatit za prémiové služby. Ze služeb dostupných v základě ocení zákazníci zřejmě nejvíce možnost nahrávat si své oblíbené seriály nebo přístup k více než 2000 filmem ve filmotéky.

Za 3 eura na měsíc si můžete v této službě připlatit přístup ke stovkám pohádek pro děti nebo erotickým filmem pro dospělé. K dispozici jsou i nejnovější filmové trháky, které byly nedávno v kinech v ceně 1 nebo 2 eura za film. Za služby můžete platit přes platební kartu nebo prostřednictvím SMS.

Během příštího roku má k boxu přibýt i přehrávání obsahu na počítači jako bonus. "Na začátku nebudeme umožňovat přehrávání na PC. Bude to služba, která bude nabídnuta zákazníkům v následujícím roce jako benefit, "uvedl pro portál Živé.sk marketingový manažer Klik TV Marek Šandor.

Reklama