KMB SENDWIX – Moderní zdivo pro nízkoenergetické a pasivní domy

0
59
Reklama

Novinkou v sortimentu zdiva je nový SENDWIX 200.

Vápenopískové materiály se svými vynikajícími fyzikálně-mechanickými vlastnostmi stále více prosazují při výstavbě rodinných, bytových a občanských staveb.

Vápenopískový zdicí systém SENDWIX od firmy KM Beta představuje moderní materiál určený pro nízkoenergetické a pasivní domy. Vysoká pevnost materiálu umožňuje realizovat štíhlé nosné konstrukce a tím šetřit zastavěnou plochu nebo zvětšit užitnou plochu při splnění tepelně technických požadavků pro daný typ stavby.Nejběžnější tloušťka nosných stěn pro rodinné domy do čtyř podlaží je 175mm .

Novinkou firmy KM Beta pro rok 2016 je ucelený systém zdicích prvků pro nosné konstrukce v tloušťce 200mm, který umožňuje výstavbu bytových a občanských staveb až do pěti podlaží.

Výhody systému SENDWIX tloušťky 200mm

Přesnost zdění a rychlost výstavby – milimetrová přesnost, úspora na omítkách, zdění na tenkovrstvou zdicí maltu.

Volitelnost tepelně-technických parametrů – schopnost akumulovat teplo díky velké specifické tepelné kapacitě a objemové hmotnosti, jednoduchá volba tepelně-technických vlastností pouze výběrem tloušťky zateplení.

Zvuková izolace – zvuková neprůzvučnost vápenopískového zdiva úměrně roste s objemovou hmotností, splňuje požadavky normy pro zvukovou izolaci stěn.

Rychlá realizace instalací – v cihlách SENDWIX 14DF-LD a 7DF-LD jsou převedeny průběžné otvory pro vedení elektroinstalací – sníží se tak pracnost sekání elektroinstalačních drážek.

2

 

 

 

 

Reklama