Střešní krytina Lindab Click SRP s vrstvou Sound Control

0
150
Reklama

V dnešní novodobé architektuře moderních staveb, zda rekonstrukcí budov jsou stále více populární a jak drážkové nebo falcované střešní krytiny. Taková střešní krytiny se řadí mezi spolehlivé, trvanlivé, univerzální a díky svému tvaru, i nadčasové. Mezi takové střešní krytiny se nepochybně řadí i střešní krytina Lindab Click SRP.

Krytina Lindab Click SRP vychází z tvaru falcované krytiny. Už její název napovídá, že jde o stavebnicový klik systém, což v praxi znamená značnou úsporu času av neposlední řadě i financí. Tato krytina je výjimečná tím, že je vyráběna a dodávána již s vyprofilovaným falcem a požadovanou délkou, podle vaší střechy, takže jednotlivé pásy jednoduše spojíte a zatrhnete. Kromě toho, každý pás této krytiny má po celé své délce vyražený otvorů pro šrouby. Ty jsou překryty dalším pásem krytiny SRP Click, takže obava z perforace plechu, zda viditelných šroubů na střeše je zbytečná.

Asi jedinou slabinou a zároveň přirozenou vlastností všech drážkových plechových krytin na trhu, je zvýšená hlučnost, zda vibrování plechu v případě silnějšího větru nebo deště, což může některé zákazníky od koupí takového typu střešní krytiny odradit. Společnost Lindab, jako přední světový výrobce prodejce střešních systémů z prvotřídní švédské oceli, přichází s novinkou u drážkové střešní krytiny SRP Click, která zlepšuje její vlastnosti. Na přání zákazníků je možné při výrobě krytiny na spodní stranu nanést speciální plstěnou vrstvu Sound control, jejímž výsledkem je účinný způsob redukce vibrací a hluku způsobených při silnějším větru či dešti . Navíc má tento materiál antikondenzačními schopnost, což zabraňuje vytváření kondenzátu na spodní straně krytiny.

Dalším účinným způsobem pro zmenšení plochy pro rezonanci a minimalizaci hlučnosti na krytině je aplikace dvojice podélných prolisů s označením DN , po celé délce pásu krytiny. Kromě toho, že střecha vypadá moderně, krytina je zpevněná a na ploše střechy zajistí rovinný vzhled. DN prolisy najdou své uplatnění i při montáži, protože samotná krytina je pevnější a lépe manipulovatelná.

Střešní krytina Lindab SRP Click je výjimečná i ve své univerzálnosti. Zda ji použijete na střeše nebo jako řešení na fasády, vždy vypadá dokonale.

Výhody střešní krytiny Lindab SRP Click

• Krytina je bez viditelných kotevních šroubů – šrouby jsou překryté pásem krytiny
• Vyrobena z pravého švédského plechu
• Rychlá a snadná montáž
• Propracovaný tvar zámku brání možnosti pozdějšího odpojení jednotlivých pásů krytiny. Tento protichůdný spoj spolehlivě „zamkne“ a zajistí krytinu proti jakémukoli náhodnému pohybu či pootevření zámku.
• Korektní záruka od 15 do 30 let, v závislosti na povrchové úpravy
• Aplikace na střecha je možná již od sklonu 7 °
• Nízká hmotnost (5kg / m 2 ) nezatěžuje krovy
• Je vhodná na rekonstrukci, novostavby a také fasády

lindab_4

 

 

 

 

Reklama