Kompaktní zahradní gril – Plek 66

0
104
Reklama

Pokud rádi a často opékáte maso na grilu rozhodně se vám zlíbí nový gril Plek 66 od společnosti Rocal. Plek 66 je moderní gril s velmi propracovaným designem.

Když je zavřený, vypadá jako tenká obdélníková krabice s lesklým černým povrchem. V tomto stavu je skutečně velmi kompaktní a zabírá jen velmi málo místa ale současně se dokáže proměnit ve velmi praktické grilovací zařízení.

Plek 66 má dvojitou mřížku, velký zásobník na dřevěné uhlí a dvě užitečné postranní poličky, které dovolují mít při ruce vše potřebné při vaření a grilování. Tento gril je všestranný a snadno obslúžiteľný. Může být postaven na zemi nebo si ho můžete pověsit na zeď, druhá varianta vypadá však více stylově a originálně.

Romantický nástěnný krb – Mazzeto

Díky moderním technologiím výroby krbových paliv si dnes můžete dopřát potěšení z hřejivých plamenů v jakékoli místnosti vašeho domu. Paliva jako například biolíh nebo bioetanol umožňují značnou variabilitu designů a zvyšují kompaktnost krbů.

Novým trendem jsou nástěnné krby. Zabírají velmi málo místa a jejich instalace je nenáročná. Jejich design je velmi originální a výrobci se předhánějí, kdo vyrobí něco stylovější a originálnější.

Skvělým příkladem je práva Mazzeto, ve kterém se topí bioalkoholu. Je ideálním doplňkem díky estetickému dekorativnímu panelu a to i když v něm právě nehoří.Krb Mazzeto je k dispozici v nerezové oceli, v rustikálním rezavém stylu av černé barvě.

 

 

Reklama