Konferenční stolek, který je opravdu „ulítlý“

0
11
Reklama

Znovu tu máme pro vás designovou vychytávku, která každému jí vlastníkovi vylepší den.Konferenční stolek řídící se heslem „káva vám dává křídla“ je projektem designéra Stelios Mousarrisa.

Pět malých raket dvíhajúcich skleněnou podokno dodají prostoru nádech nostalgie.Sám Mousarris říká, že odmalička sbíral hračky a akční figurky, na které když dnes podívá, připomenou mu dětství, kdy se hrával celé hodiny, aniž by ho zajímal okolní svět. „Raketový“ konferenční stolek má být zhmotněním této bezstarostnosti a zároveň nostalgie.

Malé rakety pocházejí z designérově osobní kolekce hraček z dětství, ale nový majitel je může vyměnit za právě ty své oblíbené postavičky. Důvodem je možnost odnímateľnosti jednotlivých částí tak, aby si je klient mohl upravit podle vlastních představ. Různorodost využitých technik v případě tohoto designérského kousku (například 3D tisk, litá pryskyřice nebo ručně vyřezávané prvky) má podtrhnout a doplnit celkový dojem z tohoto bytového dopňky a podle Mousarissa stejně vykouzlit úsměv na tvářích  dětí, ale i  dospělých.

o_raketa3

Reklama