Koupelnový nábytek

0
1
Reklama

Koupelnový nábytek, který si vystačí sám

Nábytek ze série Clear přitahuje pozornost luxusním řešením. Jeho korpus je opatřen dýhou ve dvou odstínech (dalším variantou je lesklý bílý lakovaný povrch) a hrany dvířek má zkosené na 45 °, jsou dokonale začištěny a dosedají přesně na milimetr. Toto na trhu neobvykle propracované řešení koresponduje s trendovým tvarem korpusu, který se táhne spíše do šířky a příliš nezasahuje do prostoru koupelny.

Podélný dojem (dosažený délkou 80 nebo 100 cm a hloubkou jen 40 cm) je zdůrazněn jemnou vodorovnou kovovou linkou nahrazující úchytku. Nábytek zahrnuje zároveň i obdélníkové umyvadlo, které dokonale ladí s unikátními hranami skříňky. Součástí série univerzálního koupelnového nábytku Clear je i vertikální sloup a zrcadlo.

Série Ring je současná, hravě jednoduchá, praktická, s nádechem retro designu (díky svým zaobleným rohům) a hlavně také "univerzální". Není tak závislá od ostatního vybavení koupelny, nesouvisí s žádným konkrétním koupelnovým konceptem a ladí s většinou vybavení. Detailům, díky kterému série Ring vystupuje z řady standardních koupelnových skříněk, jsou zaoblené hrany. Bílá lesklá barva korpusu nechává vyniknout jednoduché linie. Další, světle šedé provedení korpusu jednoznačně ladí s moderními trendovými šedými a kouřovými obklady a zajímavě kontrastuje s lesklou bílou barvou dalšího koupelnového vybavení, jako je například vana nebo umyvadlo. Skříňka Ring s rozměry 80 – 100 × 40 cm (š. × h.) Je dodávána spolu s umyvadlem z litého mramoru s příjemně zaoblenou vnitřní mycí plochou. K sérii patří i vertikální boční sloup.

Tyto nové nábytkové řady jsou vyráběny ve vysokém standardu RAVAK, z hloubkově impregnovaného materiálu s vysokou odolností, a to i ve vlhkém prostředí. Vybaveny jsou nejkvalitnějším kováním od renomovaných značek HETTICH, BLUM a SALICE. Nové řady jsou dodávány zákazníkovi ve smontovaném stavu.

Reklama