Kuchyňský dřez: Extravagantní nápady, které nás totálně nadchly!

0
62
Reklama

eba přiznat barvu: v redakci se dokážeme nadchnout pro věci jako kuchyňská linka, zajímavě vymalovaná pokoj nebo renovována stolek. Tyto dřezy tedy způsobily skutečné ovace.

Naposledy nás takto nadchla představa barevných dřezů . No myšlenka, že kuchyňský dřez může být docela neobvyklý – a přece praktický, je opravdový brouk v hlavě.

Kromě farmářských dřezů , které, jak se zdá, oslovují hlavně majitelů rodinných domů, se totiž občas najdou designéři s celkem novými nápady. Jako například kuchyňský dřez ze dřeva.

I kamenné dřezy mají cosi do sebe. Jejich instalace však vůbec není jednoduchá, a to nejen proto, že je třeba čtyř chlapů, kteří ho vyloží na kuchyňskou linku. I samotná linka musí splnit speciální standardy, aby unesla danou hmotnost.

Novátorský přístup ke kuchyňskému dřezu přinesly i více architekti, kteří dřez neumístili ke stěně nebo pod kuchyňské okno , ale rovnou do středu kuchyně, v rámci kuchyňského ostrůvku . Jedním z nejkrásnějších příkladů je kuchyň s porcelánovým dřezem a měděným potrubím.

 

Reklama