Kupujeme cestovní polštář

0
8
Reklama

Pro pohodlné cestování bez bolesti hlavy a krku je vhodné používat praktické cestovní polštáře. Využít se dají v jakémkoli cestovním prostředku. Polštáře stabilizují hlavu, podporují dolní část zad, krční páteř a samozřejmě přispívají k potřebnému odpočinku. Jsou malé a proto Vám nezaberou mnoho místa.

Nejpoužívanější cestovní polštáře mají tvar písmene U, klínovitý a válcový. V nabídce však můžete najít i polštář ve tvaru obojku nebo prstenu.

Materiály, které se používají k jejich výrobě, jsou většinou paměťové pěny a polyester. Při koupi zvažte zda je polštář dostatečně pohodlný a kvalitní. Dále je třeba zohlednit velikost a hmotnost polštáře. Ten by měl být dostatečně velký aby Vám nabídl potřebný komfort při cestování, ale na druhé straně by se měl vejít do příručního zavazadla. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Věnujte pozornost i mechanismu. Jednoduché sbalení na malou velikost, nenáročné nafouknutí a vyfouknutí, bezproblémové uchycení vzduchových ventilů a jejich pohodlné zatlačení na úroveň polštáře. Zkontrolujte také švy a případně trčící nitky.

Cestovní polštář může mít snímatelný potah nebo je ho možné vyprat celý.

 

Reklama