Kvalitní produkty pro dlouhodobou spokojenost

0
3
Reklama

Společnost BRIK nabízí designový nábytek nejvyšší kvality, kompletní řešení interiérů rodinných domů a bytů, kompletní řešení kaváren, restaurací, hotelů, obchodů a kanceláří.

ATIKA komoda vypadá neuvěřitelně jednoduše a její nenápadná krása je založena na rafinovaném konstrukčním detaily, tvar nechává vyniknout kresbu dřeva, která je dominantou tohoto vizuálně univerzálního kusu nábytku.

TANGER X komoda je novou variantou zásuvkové komody Tanger. Ojedinělá svého druhu, oživí váš prostor a stane se jeho dominantou. Je vhodná rovněž do obýváku, ložnice, předsíně či pracovny. Díky množství barevných odstínů, je snadné sladit ji bez jakýchkoliv problémů s jinými barevnými prvky v interiéru.

BONDY jídelní stůl působí velmi elegantně a je oblíbeným stolním prvkem. Vizuální hodnotou tohoto stolu je viditelnost celé stolové konstrukce právě díky čirému sklu, konstrukční detail je zde zároveň i dekorem, všechny detaily spojů jsou maximálně propracované.

EVO židle jejíž čalounění poskytuje dostatečný komfort a barevnost v interiéry se dobře doplňuje s jednoduchými tvary jídelních stolů.

OX konferenční stolek s pevnějším rámem, skleněnou výplní a charakterem konstrukce vytvářejí lineární, až obrysový dojem. Je hravý, lehký a svým vzezřením podporuje a doplňuje sedací nábytek.

LAZY sedačka příznačná strohými tvary, které ji udržují moderní bez ohledu na čas, nabízí pohodlné sezení, nepůsobí těžkopádně díky nerezové podnoži, která dodává sedačce dostatečnou eleganci, vynikne zejména v kůži. Díky nižšímu opěradlu, je vhodná i na umístění do prostoru.

Reklama