Kvalitní střecha – aktuální novinky

0
22
Reklama

Koruna každé stavby, náročná na precizní detaily a kvalitní materiály. Víte, jak si vybrat správnou krytinu a které novinky se vyplatí zahrnout do projektu spolehlivé střechy?

Velkoformátová posuvná taška Creaton Balance

Velkoformátová posuvná keramická taška BALANCE s hladkým povrchem patří mezi nejoblíbenější modely ve tvaru klasické vlny na Slovensku. Atraktivní vzhled a vysokou odolnost doplňují ekonomická efektivnost a lehké kladení s možností posuvu o 25 mm. Stálobarevná povrchová úprava zahrnuje engoby nebo glazuru v osmi odstínech, vhodná je pro použití pro střechy s minimálním sklonem 12°.

Pevná, ale lehká betonová krytina Terran Synus

Nová střešní krytina z produktové řady Terran si vás získá nejen svým moderním tvarem, ale i nízkou hmotností. Synus tak představuje ideální řešení při rekonstrukcích střech, ale může se stát i pýchou vaší novostavby. Vyrábí se z vysoce kvalitního barveného betonu s dvojnásobnou povrchovou úpravou. Její vlnitý tvar – sinusoida dovoluje snížit celkovou hmotnost tašky, a to pod 4 kg / ks při zachování ostatních technických parametrů splňujících přísná kritéria normy ČSN EN 490. I při nižší hmotnosti je Synus mimořádně odolný proti jakýmkoli povětrnostním výkyvům – odolá tuhým mrazem i silné vichřici .

Ušlechtilá keramická střešní krytina Braas Rubín 13

Německá střešní krytina Braas se vyznačuje použitím kvalitních surovin, automatizovanou výrobou bez produkce nepřesných kusů a absencí nedopálených jader a povrchů s dlouhou trvanlivostí. Nový modelový rak tašek Rubín je oblíbený díky menšímu rozměru, se kterým se snadněji pracuje zejména při pokládce komplikovaných tvarů střech. Tato krytina je nabízena ve třech různých povrchových úpravách a je možné vybrat si až ze sedmi barev.

Speciální taška pro kabelové prostupy KM Beta

Střešní systém KM BETA zahrnuje více než 50 doplňkových výrobků, které prakticky řeší technické detaily konstrukcí. Specifikem současnosti je umísťování stále většího množství prvků na střešní plochy. Jde zejména o satelity, zařízení pro bezdrátové internetové připojení, kamerové systémy nebo světelné reklamy.

Bramac Klasik s úpravou proti přehřívání

Střešní krytinu Bramac Klasik lze charakterizovat jako řešení s nejlepším poměrem kvality za danou cenu. Pro rok 2015 je připravena prémiová verze této krytiny s novou povrchovou úpravou ThermoProtector. Díky reflexním prvkům dokáže tato povrchová úprava snížit teplotu střechy až o 8 stupňů.

XXL posuvná taška Tondach Bolero

TONDACH® Bolero patří mezi velké formáty tašek, a pokud dáváte přednost jednoduchým tvarem, tak právě tato taška je tou správnou volbou. Splňuje nároky moderní architektury, je vhodná jak pro nové domy, tak i na rekonstrukce. Velký formát tašek ušetří práci pokrývače – umožňuje snadnější a rychlejší položení a vyžaduje méně střešních latí. Díky moderním technologiím je zpracování tašky mimořádně precizní. Dostupné jsou tři barevné odstíny v povrchové úpravě engoba, její bezpečné použití je od sklonu 30 °.

Reklama