Malý ale efektivně využitý a pohodlný byt

0
35
Reklama

Bydlet single v malém bytě je populární. Podívejte se, jak majitel garsoniéry v Stockholmu efektivně využil každý její koutek a vytvořil si příjemný a pohodlný prostor na bydlení.

Celých devatenáct čtverečních metrů je rozděleno na zóny, které reprezentují jednotlivé funkce bytu a nechybí zde nic. Je zde vstupní část, koupelna, praktický kuchyňskou kout, obývací pokoj, pracovní kout a také místo na spaní.

Vysoká postel

Hned u vchodu, podél stěny, je prostorná šatní skříň a police s dostatkem úložného místa pro jednoho i dva obyvatele bytu. Nad policemi vede žebřík do malého prostoru na spaní, které je nad skříněmi a vstupní částí. Tento prostor je poměrně těsný, ale klidný a poskytuje více prostoru na uspořádání spodní části. Oproti skříni, za posuvnými dveřmi je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Světlo a vzdušnost

Jediná místnost bytu je díky bílým stěnám a velkému oknu prosvětlená a vzdušná.Prostor nezabíjí ani nábytek, který je také světlý a subtilní. Dominuje v něm útlá pohovka u zdi doplněna malým kulatým stolkem, které nezabírají mnoho místa. Proto se oproti ním vešel i jednoduchý stůl, který slouží jako jídelní i pracovní. Čistotu a monotónnost bílé oživuje zeleň a jednoduché doplňky či dekorace v podobě černého žebříku u okna na odkládání oblečení, i bílo černé obrazy.

Mini ale praktická

Nejmenší část pokoje zabírá kompaktní kuchyňská linka s adekvátním vybavením.Namísto horních skříněk poskytují úložný prostor police v rohu, potažené téměř až pod strop. Stěnu za dřezem zdobí černo bílý obklad a výrazný digestoř nad varnou deskou.Pracovní plocha na kuchyňské lince není velká, ale když je třeba, poslouží i pracovní stůl.

gar5

Reklama