Mini bydlení s maxi stylem

0
39
Reklama

Dnes vám představíme projekt z dílny Tiny House Nation. Slovíčko „tiny“ přitom v překladu znamená malý, drobný, nepatrný.

Pokud bydlíte v  garsonce , jednopokojovém bytě nebo máte zkrátka jen pocit, že vám je váš současný domov příliš malý, pojďte se dnes inspirovat krásným mini prostorem, kterému nic, ale absolutně nic nechybí.

Malý, ale šikovný

 Jen 35 m2 je rozloha dnešního krásného bydlení, který vám chceme představit. Dům vytvořený ze dvou přívěsů s úžasnou atmosférou „zaparkoval“ v americkém státě Texas a na jeho projektu pracovala designérka Kim Lewis z hlavního města, Austin. Pro mladý páreček připravila bydlení podle jejich představ a to se vším, co k tomu patří.
Nachází se zde kuchyňka, ložnice, plně vybavená koupelna a dokonce i terasa s posezením. Dokonce se zde najde také prádelna a šatník v jednom. Šmrnc dodávají místu zejména barvy, kde se jemný, černobílý styl mísí s odvážnými tóny růžové, zelené nebo tyrkysové a tzv. bohémský styl. Působivým prvkem jsou i měděné posuvné příčky, které oddělují koupelnu a terasu.
Reklama