Nová pračka Samsung

0
11
Reklama

Díky nevšednímu barevnému provedení Inox Look si jí všimnete na první pohled. Má speciální povrchovou úpravu, která navozuje dojem nerezu.

Kromě netradičního provedení vyniká pračka Samsung WF70F5E5U4X / LE tichým provozem a řadou inteligentních funkcí. Její spotřeba je dokonce o 30 procent nižší, než vyžaduje nejvyšší energetická úspornost A +++.

Už od samotného počátku vytváří technologie Eco Bubble bohatý pěnový polštář prostřednictvím vody, pracího prostředku a vstřikování vzduchu. Tato pěna proniká do tkanin mnohem hlouběji, rovnoměrněji a rychleji, a praní je tak efektivní a úsporné i při teplotě 15 ° C. Součástí pračky je mnoho jiných velmi užitečných funkcí, pro inovativní způsob praní, jakou je i digitální invertorový motor se zárukou 10 let, funkce Last Memory, ekologické čištění bubnu, o správnou teplotu vody se postará speciální keramické topné těleso, které je méně náchylné k vápenným usazeninám a hromadění dalších látek na povrchu. Proto u něj nedochází k postupným ztrátám funkčnosti a nárůstu spotřeby energie v průběhu životnosti pračky.

Reklama