Nové předsazené křídla okenních profilů

0
43
Reklama

Společnost Inoutic, přední evropský výrobce PVC plastových profilů, představila nové předsazené okenní křídla Eforte a Prestige, do kterých lze osadit dokonce čtyřsklo.

Energeticky úsporný PVC okenní a dveřní systém Eforte , který splňuje nejvyšší nároky na nízkoenergetické bydlení, se rozšířil o nové předsazené křídlo se stavební hloubkou 94 mm. Konstrukční řešení umožňuje použít zasklení až do šířky 56 mm.Profil je stavěný na míru pro zasklení trojsklem, ale možná do něj osadit dokonce i čtyřsklo. Součinitel prostupu tepla rámem dosahuje při standardní ocelové výztuži bez přidaných prvků U f = 0,94 W / m 2 . K. Díky tomu představuje profil Eforte maximálně efektivní systém na výrobu energeticky úsporných oken do nízkoenergetických a pasivních domů.

Nové předsazené křídlo Prestige

Systém profilů Prestige také charakterizují výborné tepelně izolační parametry. Díky novému předsazenému křídlu jde o flexibilní systém, který umožňuje množství variací a nabízí řešení pro většinu požadavků zákazníků. Pěnová vložka v novém předsazená křídle Prestige ještě více zlepšuje tepelněizolační vlastnosti okna: U f = 1,0 W / m 2 . K (okenní křídlo bez ocelové výztuže as lepeným sklem) nebo dokonce U f = 0,96 W / m 2 . K v případě použití tepelné pěnové vložky.

Trendy šedé základní profily

Zákazníci si nové předsazené křídla Eforte a Prestige mohou dopřát s trendovými šedými fóliemi na šedém základním profilu. Jednoduše tak dosáhnete elegantní a kompaktní šedý vzhled, a to i při otevření oken či dveří! Inoutic je přitom jediným výrobcem, který nabízí tuto možnost.

0620-inoutic2

Reklama