Nový trend do koupelny- barevné kohoutky

0
30
Reklama

Nové barevné kohoutky příjemně doladí umyvadlo, vanu či sprchový kout. Kromě toho, že upoutají a přinesou smyslový zážitek, nezapomněli ani na praktičnost a úsporu vody.

Pokud jde o design ve smyslu tvarování i funkčnosti, je oblast vodovodních baterií na nové nápady opravdu bohatá. Při úvahách nad vzhledem nové baterie nejprve vyberte typ, který se hodí k umyvadlu a vaně ve vaší koupelně. Pokud umyvadlo má jeden nebo více otvorů, použijete stojanovou baterii, jejíž prvky se umístí přímo na umyvadlo.Pokud otvory chybí, můžete je nechat vyříznout pomocí vodního paprsku, jednodušší však bude vybrat nástěnnou nebo podomítkovou baterii. Samostatnou kategorii tvoří umyvadla na desku a volně stojící umyvadla v prostoru, ke kterým se baterie instaluje hned vedle.

Páka či kohoutek

Ovládání pákou je jednoduché a praktické, na nastavení intenzity a teploty vody stačí jedna ruka. Kohouty zde byly první a dodnes mají své místo a příznivce, přes větší spotřeby vody při ladění optimální teploty. Lze je doporučit jen jako vanové, kde není třeba nastavovat optimální poměr studené a teplé vody, jednoduše napustíte horkou vodu a doplníte studenou. Milovníkům PC her bude jistě sympatické joystikové ovládání.

Nový trend přináší barevné modely těchto ovladačů vody, které oživí lineární a minimalistické tvary sanity a do koupelny vnesou radost a sex-appeal. Povrchová úprava a barevnost může ladit s dominantními barvami v koupelně. Kromě svěžích barev najdete kotútiky či páky iv imitaci dřeva, v tónech kovu nebo ze skla, akrylátu či keramiky.

Barevné kohoutky vyniknou vedle efektních stěrek v koupelně. Seznamte se s nimi v srpnovém pěkné bydlení, které je právě ve vašem stánku.

o_fantini1

Reklama