Čelo vaší postele nemusí být nudné

0
571
Reklama

Při výběru čela postele se nemusíte držet nabídky obchodů, ručně vyrobené nebo namalované čelo postele je jako stvořené pro kreativní práci.

Nejpoutavější částí postele je její čelo. Ti, co rádi v posteli čtou nebo si vychutnávají snídaně, potřebují záhlaví co nejvíce variabilní, s nastavitelnou výškou či s více druhy osvětlení. Pokud v posteli opravdu chcete pouze spát, záhlaví vám chybět nebude.Zatímco postel se záhlavím je možné nechat stát samostatně, takovou bez něj raději postavte ke zdi. V každém případě odborníci doporučují pro pocit bezpečí „jistit“ během spánku hlavu.

Čelo ano

Netradiční čelo postele si můžete vyrobit sami doma, pokud jste kreativní a rádi realizujete své představy. Tipů je opravdu hodně. Možná se vám líbí a hodí dřevěné čelo. Můžete oužiť palety, staré dveře, okenice, okenní rámy a mnoho dalších dřevěných prvků, které vytvo a jedinečnou kulisu vaší postele. Výsledkem bude romantická nebo industriální atmosféra. Romantický nádech vytvoříte i kovovým čelem postele. Nejmodernější pojetí poskytne kus plechu, ať už hladký, poškrábaný, zrezivělý … Pokud vás láká spíše měkké a na opření pohodlné čelo postele, můžete si jej očalounit, použít polštáře nebo prostě jako záhlaví zvolit matraci.

Nehmatatelné

Pokud vám reálné záhlaví nechybí, můžete si ho jen namalovat, vytapetovat. Můžete ho jen naznačit, detailně vykreslit či dokonce vyzkoušet 3D malbu. Nebo si za postel napište oblíbený citát. Nemějte obavu být co nejvíce kreativní, projevit svůj styl a vkus.

o_desidees.net

Reklama