Okouzlující prostory, ve kterých se natáčela sci-fi drama Ex Machina

0
6
Reklama

Norsko je zemí, kde se pohádka zda film stává realitou. Probouzet se s výhledem na okolní úchvatnou přírodu skutečně stojí za to. Přesvědčte se o tom spolu s námi.

Komplex Juve Hotel oslovil tvůrců sci-fi dramatu Ex Machina, kterou ještě stále můžete vidět v našich kinech. Filmových designérů zaujal právě futuristický vzhled jednotlivých apartmánů, který se skvěle prolíná s okolní nenarušenou přírodou.

Celý hotelový komplex tvoří devět jednotlivých apartmánů, které nadchnou nejednoho milovníka přírody. Návštěvníci mohou také využít ubytování ve starších domech, které patří k celému komplexu, jako například v prostorách historického mlýna či ve farmářském domě. Domácí jídlo si mohou vychutnat v prostorách zrekonstruované stodoly. Hlavními stavebními prvky apartmánů jsou dřevo, kámen, kov a sklo. Všechny tyto prvky designéři cíleně zkombinovali tak, aby perfektně zapadly k okolnímu exteriéru. Jednotlivé apartmány jsou různé, ale všechny plní svou jednoduchost a funkčnost, nachází se v nich ložnice, koupelna, obývací pokoj, resp. společenská místnost. Krásu interiéru však dotváří zejména příroda – skály, bouřlivá řeka, množství stromů a zeleně. To dělá hotel Juvenes skutečně specifickým a jedinečným. Nechybí ani venkovní terasa doplněna tmavým exteriérového nábytkem. Jednoduché tvary nenajdeme jen v exteriéru, ale i v interiéru, který je rájem pro minimalisty a zastánce funkčního bydlení. Ve vnitřních prostorách si můžeme všimnout využití nenáročných prvků a materiálů, ať už v koupelně nebo v obývacím pokoji.

Hotel Juve je ideálním místem, které je stvořené k odpočinku v lůně dokonalé přírody Norska. Pobyt v tomto hotelu tedy poslouží na "vyčištění hlavy" či útěk z uspěchaného městského života. A to přece všichni občas potřebujeme.

Reklama