Ovládejte vytápění na nejvyšší úrovni

0
6
Reklama

Možná byste nevěřili, že mezi tzv. high-end produkty může patřit i regulace vytápění. Vysoká kvalita a atraktivita designového provedení je vlastní i některým prémiovým výrobkům ze segmentu topné techniky.

Regulujte teplotu v interiéru jednoduše, a přitom na špičkové technologické úrovni. Nezáleží na tom, zda vytápíte elektrickým podlahovým topením nebo radiátory.

Elektrické podlahové vytápění

Systém elektrického podlahového vytápění DEVI ™ je oblíbený pro vysoký tepelný komfort za přijatelnou cenu. Netřeba investovat do kotle, technické místnosti nebo plynové přípojky. Rovněž odpadává i každoroční povinná prohlídka kotle. Provozní náklady lze také udržovat nízké, a to díky účinnému systému regulace teploty. Majitelé nízkoenergetických, ale i běžných staveb se shodují, že elektrické podlahové topení lze používat jako dostatečný a jediný zdroj tepla v domácnosti.

Moderní termostat pro vyšší úspory

Pomocí inteligentních termostatů, které regulují elektrické podlahové topení v jednotlivých místnostech, lze snížit provozní náklady na minimum. Moderní termostaty DEVI ™ usměrňují činnost topného systému pomocí snímačů, které se umísťují do podlahy nebo na stěny. Čím více snímačů se v domácnosti nainstaluje, tím rovnoměrnější teplotu místností lze dosáhnout. Jedním z nejatraktivnějších programovatelných regulátorů na trhu je Devireg ™ Touch – termostat na regulaci elektrického podlahového vytápění. Umožňuje nejen jednoduché ovládání topného systému, ale také nastavit režim vytápění. Použitý inteligentní časovač umožňuje ušetřit až o 20% elektrické energie více.

TOP řešení regulace podlahového vytápění
Devilink ™ – centrální mozek

Nadčasový bezdrátový systém regulace Devilink ™ šetří vaše peníze a efektivně řídí vytápění, aniž jste na to museli myslet. Důmyslné spojení časovače s termostatem a inteligentním programem přináší maximální komfort řízení z jednoho centrálního místa v domě. Díky jednoduchému systému bezdotykového ovládání můžete regulovat teplotu v domácnosti v každé místnosti samostatně, bez nutnosti instalace dalších termostatů.

Efektivní můžete vytápět i klasickými radiátory. Výměnou starých termostatických hlavic za elektronické termostatické hlavice living by Danfoss můžete ušetřit až 23% využívané energie. S inteligentními termostatickými hlavicemi budete mít spotřebu energie pod kontrolou.

Termostatické hlavice living by Danfoss vyčnívají z řady příbuzných výrobků svým exkluzivním designem. Jde o nejmenší a nejelegantnější elektronické termostatické hlavice na trhu. Společnost Danfoss nabízí tři úsporná řešení řízení vytápění: standardní termostatickou hlavici living design®, inteligentní termostatickou hlavici living eco® a termostatické hlavice s bezdrátovým řízením living connect® spolu s centrálním dotykovým panelem Danfoss Link ™. Tyto hlavice přinášejí absolutní kontrolu nad teplotou v místnostech a maximální pohodlí při regulování vytápění.
Termostatické hlavice s bezdrátovým řízením living connect® spolu s centrálním dotykovým panelem Danfoss Link ™ jsou komplexním řešením regulování teploty v celé domácnosti pomocí jednoho zařízení. Inteligentní bezdrátový systém je schopen kontrolovat současně teplotu až v 50 místnostech. Inteligentní systém se ovládá pomocí centrálního dotykového panelu, který také nabízí možnost regulovat teplotu v domě přes internet.

Reklama