Plastové střešní okno v dekoru Borovice a Zlatého dubu

0
6
Reklama

Plastová střešní okna Roto Designo se vyrábějí již více než 20 let a jejich životnost je nesrovnatelně vyšší než jakéhokoli dřevěného střešního okna. Jsou vyráběny z osvědčených materiálů německé kvality, proto výrobce garantuje na profil křídla i rámu 15 let záruky proti prasknutí. Profil je odolný také proti UV záření.

Plastová střešní okna Roto Designo R4 a R7 v dekoru Borovice a Zlatého dubu jsou standardně vybaveny dvěma druhy izolačních dvojskel se součinitelem prostupu tepla celého okna Uw = 1,3 W / m2K: Roto blueLine (..5) – tepelně-izolační sklo, zvenku tvrzené, a Roto blueLine Plus (..8A) – tepelně-izolační sklo, oboustranně bezpečnostní, se samočisticí vrstvou Aquaclear, zvýšenou izolací proti hluku a přehřívání.

V podkroví bývá často poměrně vysoká nadezdívka, bohužel se tím dost zvedá i výška spodní hrany střešního okna. Proto se všechny střešní okna Roto vyrábějí s multifunkční klikou dole na křídle a okno je tak snadno ovladatelné.

Nový inovovaný design v odstínu Antracit metallic kopíruje trend antracitových střešních krytin a na první pohled upoutá svým inovativním vzhledem a přesvědčí, že patří do nové generace střešních oken Roto Designo. Podtrhuje eleganci celé střechy.

Reklama