Ploty, které sbližují a zkrášlují

0
2
Reklama

Ploty ani zdaleka nemusí sloužit na izolaci před vnějším světem. Naopak mohou být prostředkem pro estetické ztvárnění bezpečnosti a vymezení hranic pozemku, symbolem dobrých mezisousedských vztahů, ale i odolnosti vůči povětrnostním podmínkám, nebo úpravou svažitého pozemku nebo zahrady. To vše ideálně splňují betonové ploty z tvárnic Premacy, které nabízejí rozmanité funkční použití, jakož i širokou škálu atraktivního designu a barevnosti.

Portfolio společnosti Premacy v oblasti betonových plotů má až neuvěřitelnou pestrost a zájemci si mohou splnit i své nejtajnější přání. Hladké i strukturované, rustikální i moderní, úsporné i velkorysé, na malý plůtek i plot, který má až sochařský výraz. Samozřejmě, vždy jsou nabízeny v bohaté barevnosti, která je úspěšně vyzkoušena referencemi zákazníků, ale zároveň sleduje a nastoluje nové módní trendy.

Tipy na oplocení

Maclou – povrch upravený technologií štípaného betonu dodává plotovým tvárnicím žulový vzhled. Zkosené hrany vytvářejí pohledový rastr připomínající klasickou bosáž. Vyznačuje se výjimečně pestrou barevností, která uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

PREBLOK – plotové tvárnice, které svým povrchem a pohledovou spárou, jakož i jednoduchou montáží vytvoří atraktivní plot nebo zeď. Plné zdi mohou tvořit i opěrné svahové systémy v členitých terénech, nenáročných na údržbu. V nabídce jsou šedá a grafitová verze, které zohledňují ekonomickou stránku realizace plotu.

CITY FLAIR – jsou plotové tvárnice určeny na exkluzivní ztvárnění. Ušlechtilý flair povrch, elegantní barvy, rychlá výstavba – to jsou vlastnosti plotového systému pro dům, dvůr i zahradu. Na bocích tvárnic jsou vytvořeny pera a drážky, které slouží k propojení jednotlivých prvků a umožňují rychlou výstavbu okrasných zdí nebo kompletního oplocení pozemku.

Reklama