Průtokové ohřívače DHE electronic comfort

0
1
Reklama

Demografická výzva je již dlouhodobě známá, naše společnost výrazně stárne. Ani starší lidé si však nechtějí odepřít komfort každodenního života. Například při dennodenním sprchování se. Co se očekává? Po otevření kohoutku se spustí voda a od začátku správná pohodová teplota. Starší lidé se většinou neptají co všechno zařízení dokáže, záleží jim hlavně na tom, že se se zařízením dá jednoduše sprchovat nebo koupat. Přesto, jaké atraktivní je moci provádět různá nastavení, s větším počtem funkcí roste zpravidla i náročnost ovládání určitého zařízení.

To však neplatí pro plně elektronicky regulované průtokové ohřívače DHE electronic comfort od společnosti STIEBEL ELTRON. Ty nabízejí pro každého uživatele maximální pohodlí – je jedno, jestli je starý, nebo mladý, zda je zdravý, nebo s tělesným postižením. S jednoduchou ovladatelností pro všechny, kteří se chtějí jen při požadované teplotě osprchovat, vykoupat nebo si umýt ruce.

Dbá se však i o bezpečnost – pomocí funkce individuálního omezení teploty je zabezpečena perfektní ochrana před opařením. Standardní součástí zařízení je i mini dálkové ovládání, pomocí kterého lze požadovanou teplotu nastavit i ze sprchy nebo z vany – zjednodušení a komfort pro ty, kterým již chůze dělá větší problémy.

Inteligentní elektronika přizpůsobuje topný výkon a tím i spotřebu energie automaticky požadovanému množství teplé vody, teplotě studené vody a samozřejmě zvolené teplotě. Vhodně velký, podsvícený displej přitom znázorňuje zvolenou teplotu tak, že je viditelná iz dálky.

Ohřívače DHE electronic comfort jsou určitě správným zařízením pro ty, kteří by rádi ušetřili. V porovnání s hydraulicky řízenými topidly ušetří více než 30% vody a energie.

Reklama