První okno do ploché střechy se zaobleným zasklením

0
17
Reklama

VELUX přináší první okno do ploché střechy se zaobleným zasklením. Inovované zasklení kombinuje elegantní design s intenzivnějším prosvětlením.

Toto nové, minimalistické okno do plochých střech je výbornou možností pro majitele novostaveb, nebo pro ty, kteří renovují plochou střechu a vyžadují od ní víc, než jen její primární funkci. Inovativní zaoblený design umožňuje dešťovým kapkám stéci ze skla i přes 0 ° sklonu střechy. Poprvé, zaoblení okna jemně sleduje strukturu a estetickou stránku ploché střechy až do takové míry, že doplňuje její moderní a harmonický vzhled.

Novinku umocňuje fakt, že okno se zaobleným zasklením je určeno pro zcela ploché střechy. V minulosti se vyžadoval buď minimální sklon střechy pro instalaci zdroje denního světla shora nebo okno zakončené kupolí. Novinku lze instalovat do střech se sklonem 0 ° až 15 °. Na jedné straně se takto otevírají nové designové možnosti architektem a na druhé straně tato inovace reprezentuje postup v oblasti výroby stavebních materiálů. Tvrzené sklo chrání okno i před nepříznivými povětrnostními vlivy, jako jsou kroupy a mrznoucí déšť. Zabezpečuje trvanlivost produktu.

Díky novému zasklení, které udržuje okno déle čisté, si mohou jeho majitelé užívat všechny benefity: jasný pohled na oblohu a lepší propojení s přírodou.

V porovnání s fasádními okny lze okno do ploché střechy umístit kdekoliv, například i nad pracovní plochu v kuchyni nebo nad psací stůl v dětském pokoji.

 

Reklama