PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME jsou ideální krytinou do zátěžových prostor

0
98
Reklama

Co jako první upoutá pozornost návštěvníka při vstupu do místnosti? Velmi často to bude zejména podlaha. Proto je důležité jejímu výběru věnovat dostatečný čas a neponechat nic náhodě. I na podlaze záleží, jaký bude celkový dojem z obytného či komerčního prostoru. Podstatný je však nejen vzhled, ale také životnost podlahy a její schopnost odolávat zvýšené zátěži.

Moderní krytiny s mnoha výhodami

V současné době svůj návrat na scénu slaví opět PVC podlahy. Jsou však mnohem kvalitnější, v různých dekorech, a hlavně se stále stejnými užitnými vlastnostmi. Tyto krytiny se vyznačují nižší pořizovací cenou, jednoduchou pokládkou a dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi. Není tedy určitě náhodou, že si PVC podlahy razí cestu nejen do komerčních prostor, ale také do interiérů mnoha domácností.

Prostory, kterými denně projdou stovky i tisíce lidí, vyžadují podlahovou krytinu, jež všechnu zátěž snese bez toho, aby zanedlouho vykazovala známky poškození. Do nemocnic, kanceláří, škol a obchodů, ale také do chodeb v bytech nebo rodinných domech je proto nutné volit podlahu, která toho opravdu hodně vydrží. Mezi moderní podlahové materiály, které se uplatňují v řadě komerčních prostorů, patří PVC podlahy. Jejich hlavní výhodou je to, že jsou zárukou zdravého a čistého prostředí. Jestliže je jim věnována pravidelná péče v podobě častého mytí či stírání usazeného prachu, pak si je může domů pořídit i ten, kdo trpí alergiemi. Pokládka PVC podlahy musí být dokonalá, proto si na práci raději pozvěte odborníka.

Gerflor DESIGNTIME je PVC podlaha převážně pro komerční prostory

Mezi PVC krytinami vyniká PVC podlahy Gerflor DESIGNTIME . Zátěžová třída 34/43 ji předurčuje do vysoce zátěžových prostorů nejen v domácnostech, ale především v komerčních prostorech. Povrch podlahy má PUR úpravu, jejíž nášlapná vrstva o výšce 0,7 mm opravdu hodně vydrží a je velmi odolná vůči oděru. Znamená to, že přes veškerou zátěž, kdy po ní každý den chodí tolik lidí, vypadá tato PVC podlaha stále stejně po dlouhou dobu.

Atraktivní design nezklame

Případné zájemce o vysoce kvalitní PVC podlahy jistě zaujme i design krytiny Gerflor DESIGN TIME, který vychází hlavně z přírodních vzorů. Na první pohled podlaha působí jako dřevěná palubková nebo parketová. Tento vzor se ovšem nehodí do každého prostoru, proto designéři přišli i další motivem, a to minerálním vzorem, jenž je vhodný například do ambulancí lékařů či nemocnic. Na trhu je v současné době k dispozici:

  • 15 dekorů dřeva – Aurore, Bali, Brudges, Brudges šedý, Cognac, Manitoba, Noma, Sherwood béžový, Sherwood hnědý, Sherwood šedý, Cognac bělený, Factory, Harbor, Timber, Toronto,
  • 5 minerálních vzorů – Agathe, Safran, Sand, Silver, Vanilla.

Výběr je díky tomu podstatně jednodušší, protože lze dekor PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME snadněji barevně sladit s interiérem místnosti a dodat mu tak jedinečný vzhled. Zakoupením této PVC podlahy budete spokojeni po mnoho let.

Více na: www.podlahydesigntime.cz

 

Reklama