Nevšední a zážitkové sprchování se stylovými sprchovými systémy

0
146
Reklama

Sprchování může být každodenním zážitkem! Nevěříte? Vyměňte starou sprchovou hlavici za stylové sprchové systémy, které zkrášlí vaši koupelnu a dodají jí nádech luxusu. Opatřete svůj sprchový kout designovými sprchami a zažijte to, co prožívají majitelé rezidenčních sídel: nevšední sprchování, na které se budete každý den těšit.

Sprchový systém s mnoha funkcemi

Sprchový kout můžete dovést k dokonalosti. Pozornost věnujte nejen sprchové baterii, vaničce a zástěně, ale také sprchovému systému. Na první pohled vás zaujmou stropní varianty, z nichž mohou padat kapky vody, jemná mlha nebo silný masážní proud vody. A to není všechno. Moderní sprchy jsou opatřeny podsvícením, které můžete měnit podle aktuální nálady.

Designová sprcha Melograno od společnosti FIMA

Moderní sprchové hlavy mohou volně viset nad vašimi hlavami nebo mohou být jejich těla zabudována pomocí tzv. podomítkového systému. Pokud by se vám takové sprchy líbily i ve vašem sprchovém koutě, vsaďte na designový skvost Melograno od italské značky FIMA. Tato společnost dokáže snoubit nejnovější technologie s kreativním duchem. Stropní sprchová hlavice Melograno pomohla společnosti zhotovit firma zabývající se osvětlením Melogranobl.

Produkty od FIMA jako nezaměnitelné součásti vaší koupelny

FIMA Carlo Frattini je ve světě designu pojem. Na trh pravidelně uvádí elegantní a vysoce kvalitní vodovodní baterie a sprchy, které jsou navíc ekologické. Společnost spolupracuje se světovými designéry a inspiruje se přírodními prvky. Sprchování se sprchovou hlavicí Melograno je neobyčejným zážitkem a budete mít pocit, jako by se kapky vody vznášely. Nechte se i vy okouzlit produkty od FIMA – nově k dostání i na českém trhu.

Sprchový systém Euphoria od společnosti GROHE

Dalším výrobcem nadčasových a luxusních sprchových setů je GROHE. Ten rozšířil svou nabídku o sprchový systém Euphoria SmartControl. Můžete se rozhodnout, zda se budete sprchovat ruční sprchou nebo sprchovou hlavou. Anebo si můžete pustit oba sprchové pomocníky najednou a užít si funkce Jet, Smart Rain nebo Rain. S těmito funkcemi si přizpůsobíte proud vody přesně podle svých představ.

Nechte na sebe působit letní déšť nebo masážní proud

Sprchový systém Euphoria SmartControl kombinuje minimalistický a moderní design a uživatelsky přívětivé funkce. Vychutnejte si jemný proud vody napodobující letní déšť nebo stimulující proud pro masáž pokožky či pro důkladné vymytí šamponů a mýdel. Během okamžiku si nastavíte požadovanou teplotu vodu, která zůstane konstantní po celou dobu sprchování. Zamilujete si revoluční systém ovládání, jemuž výrobce říká „stiskněte, otočte, sprchujte se“.

Proměňte sprchování v nevšední a očekávaný zážitek a provádějte každodenní očistu s radostí. Moderní sprchové systémy nesmí chybět v žádné koupelně – a nezáleží na tom, do jakého stylu ji máte laděnou.

 

Reklama