Ranní životabudič

0
5
Reklama

Tím je pro mnohé silná voňavá kávička. Takovou vám za pár minut vyrobí malý kávovar na přípravu espressa. Je výkonný, vaří výbornou kávu právě v potřebném množství a navíc ještě i dobře vypadá. No řekněte, co víc si přát? Už jen křupavé pečivo, sklenici čerstvé pomerančové šťávy a ranní noviny .

Kávovar Titty od firmy Giannini je jako malý ptáček s podivnými anténkami, který ospalče prozradí tajemství perfektního probuzení. Nádoba je z leštěného hliníku, rukojeti jsou potaženy barevnou nylonovou vrstvou. Víko konvice se snadno otevírá a zavírá stisknutím "antének", které se tak stávají funkčním a charakteristickým prvkem kávovaru. Vyrábí se ve dvou velikostech: na dvě nebo čtyři šálky.

Elektrický kávovar Alicia EMK6 od firmy DeLonghi. Kávovar se automaticky vypíná a udržuje kávu teplou 30 minut, přičemž káva se nepřehřívá. Základna kávovaru a ergonomická ručka zůstávají na dotek studené. Průhledný víčko a nádoba na kávu jsou nerozbitné a snadno se čistí. Kávovar se vypne, když ho zvednete z elektrické základny. Adaptér filtru umožňuje přípravu tří nebo šesti šálků kávy.

Kávovar Kaffe na vytlačované kávu, design Tord Björklund. Materiál: polypropylenový plast, varné sklo a nerezová ocel. Vhodný do myčky nádobí. Výška: 21 cm, objem: jeden litr.

Kávovar Giannina od firmy Giannini. "Vášní paní domu je dobrá káva, podávaná s pozorností hodnou nedělního hosta." Kávovar z nerezavějící oceli se systémem otevírání pomocí jednoduchého otočení madla, patentovaným v roce 1968. Vyrábí se v pěti velikostech, od jedné až po dvanáct šálků kávy.

Velký kávovar Darling 4 na čtyři šálky a malý kávovar Cherie 2 na dva šálky kávy od firmy D’ANCAP. Základna z nerezavějící oceli, nádoba na kávu z porcelánu.

Kávovar Grillo elegance od firmy Bialetti na dva šálky kávy. Materiál: nerez a tepelně odolný plast.

Kávovar Dama, novinka od firmy Bialetti s exkluzivní nehořlavou silikonovou rukojetí měkkou na dotek. Nádoba z hliníkové slitiny, kovu, který zdůrazní aroma a chuť kávy. Vyrábí se ve velikostech na dvě, čtyři a šest šálků kávy.

Reklama