Romantická chata s nádechem francouzského venkova

0
42
Reklama

Představte si kamenné stěny, čerstvý vzduch, vykvetením zahrada a krásný výhled na Atlantický oceán. Taková je romantická chata sídlící jen na skok od velkého New Yorku a získala si nejeden užaslý pohled.

Chata z roku 1925, která již na první pohled vypadá jako z pohádky, zda vystřižená z cestovatelského časopisu francouzského venkova sídlí jen 25 minut od centra luxusního Manhattanu v New Yorku. V současnosti ji vlastní známá žurnalistka Diane Sawyer.

Romantický domeček stojí ve vyvýšeném terénu nad Hudson River s výhledem na oceán. Celková rozloha domu je 250 m 2 a tak jak si zmíněný výhled vyslouží nostalgický povzdech, tak je to i při interiéru. Celkovou útulnou atmosféru přináší rustikální, naturální design místností, které zútulňují dohromady čtyři krby. Dům má dohromady tři ložnice a soukromý domek pro hosty.

Nahlédněte do naší fotogalerie a pokochejte se tímto kouzelným bydlením. Navíc se jeho majitelka nedávno rozhodla dům prodat, a tedy pokud se vám na účtu povaluje několik milionů, za 4,6 milionu dolarů může být například i váš.

1475071144-syn-edc-diane-sawyer-home-bedroom-2

Reklama