Rychle nebo úsporně?

0
0
Reklama

Potřebujete při praní ušetřit zejména čas nebo energii? Nová řada praček Siemens vám nabízí možnost volby. Díky funkci varioPerfect můžete praní buď urychlit, nebo výrazně snížit spotřebu energie.

Vy rozhodujete, zda chcete mít prádlo vyprané v průběhu krátkého času nebo při maximální úspoře energie. Když k zvolenému programu aktivujete tlačítko speedPerfect, běžná várka prádla bude vyprané již o 60% rychleji než u standardního programu praní.

Pokud se nespěcháte, ale naopak chcete ušetřit energii, peníze a životní prostředí, stačí po zvolení pracího programu stisknout tlačítko ecoPerfect. Spotřeba elektrické energie se ve srovnání s těmi nejúspornějšími spotřebiči třídy A sníží až o 30%.

Efektivní a potichu

Nové pračky Siemens jsou vybaveny množstevní automatikou, která podle druhu a množství prádla v bubnu dokáže průběžně přizpůsobovat spotřebu vody i čas máchání, zvolit si šetrnější nebo naopak intenzivnější pohyby bubnu či větší čerpací účinek. Pokud se při praní vytvoří příliš velké množství pěny, pračka automaticky přidá ještě jeden cyklus máchání, aby prádlo bylo dokonale čistá bez zbytků pracího prášku. Hluk a vibrace při praní a odstřeďování eliminuje tzv. antiVibration systém, který přispívá ke stabilizaci pračky.

Automatický pomocník

Přehledný displej zobrazí nejen hmotnost prádla, ale i doporučení, kolik prášku třeba použít. Senzor naplnění i při malém množství prádla přizpůsobí optimální spotřebu vody a energie. Elektromagnetický zámek s funkcí Reload zase dovoluje vybrat prádlo bezprostředně po skončení cyklu praní nebo vložit zapomenuté kusy oblečení i v průběhu praní.

Současný šatník tvoří oděvy z různých materiálů, které vyžadují individuální péči. Nové pračky Siemens tento trend respektují a nabízejí speciální programy na vlnu či šetrné ruční praní, business halenky a košile, volnočasové oblečení s impregnací, jemnou spodní prádlo i oblečení pro alergiky.

Reklama