S dlažbou od Leieru neuděláte nikdy krok vedle

0
2
Reklama

Každému domu, zahradě, či terase dodá dokonalý výraz a dojem kompletnosti vhodně zvolená dlažba. Kromě určitých estetických kritérií však zpevněné plochy v exteriéru musí splňovat i nároky na kvalitu. Dlažbu bychom proto měli vybírat v první řadě podle účelu použití. Společnost Leier Baustoffe SK má pro své zákazníky mimořádně širokou nabídku kvalitních a stylových zahradních desek, dlažeb a zdicích prvků určených pro všechny typy zpevněných ploch.

Pokud chystáte koupi dlažby, mějte na paměti, že s výslednou volbou budete denně konfrontováni. Buďte proto při výběru obezřetní a precizní. V první řadě zvažte, jak moc bude plochu kterou se chystáte vydláždit namáhána. Je to důležité z hlediska nosnosti. Předpokládá se, že chodník u domu nebude natolik hmotnostně zatěžován jako například příjezdová cestička do garáže. Důležité je myslet i na to, že plochy, které bude denně používány, například chodníky k domu, nebo schody budete používat celý rok. Měly by být proto neklouzavé a to i po kontaktu s vodou, mrazuvzdorné a snadno udržovatelné. Zvažte i velikost spár mezi tvarovkami, čím je menší, tím méně mechu a jiné nežádoucí vegetace. Navíc po takové dlažbě se i lépe chodí v botách s podpatkem. V neposlední řadě je důležité zvolit vhodný design dlažby. Pokud si nejste jisti, vybírejte podle celkového charakteru objektu do kterého je dlažba určena. Ne vždy se například rustikální kostky hodí k moderní architektuře a naopak.

Dlažba Leier je ideální na dekorativní a funkční úpravu povrchů. Použitím přírodních látek se vytvářejí různé barevné odstíny, nejmodernější technikou opracovávání se dosahuje ušlechtilý nebo rustikální vzhled. Horní otěruvzdorná vrstva zabraňuje nesiakaniu vlhkosti.

Reklama