SanSwiss – sprchové kouty s moderním designem

0
18
Reklama

SanSwiss stále pokračuje v inovacích sortimentu sprchových koutů.

V segmentu sprchových koutů jsou stále oblíbenější varianty s lesklým chromovým designem a sklem (např. Typové řady Pur, Escura a SWING-Line).

V designových koupelnách, kde je více místa, se staly trendem tzv. walk-in zástěny.Ty se skládají z několika pevných stěn a nejsou zcela uzavřeny. V luxusních koupelnách jsou v poslední době moderní také zástěny s černým matným rámem a chromovanými doplňky či výplně se zrcadlovým nebo kouřovým sklem (typová řada Pur Light S).

Pur – nadčasová elegance

Impozantní čisté plochy bezrámových tabulí bezpečnostního skla s elegantními, chromovanými panty představují design sprchových koutů bez kompromisů.

Důmyslná konstrukce a kvalitní materiály poskytují vynikající užitné vlastnosti a jednoduchou údržbu.

Escura – atraktivní design a jasný styl

Escura je moderní, inspirující a dynamická série sprchových zástěn, která se vyznačuje osobitým designem. Dveře a pevné stěny jsou vyrobeny ze 6 mm bezpečnostního skla a mají moderní design rukojetí a pantů. K jejich přednostem patří také dobrá stabilita a jednoduchá montáž.

Pur Light S – exkluzivní zástěny se snadným otevíráním

Série PUR LIGHT S, to jsou exkluzivní zástěny s posuvnými dveřmi, které se vyznačují velmi dobrou funkčností. Posuvné dveře mají velmi lehký chod a dají se dobře otevírat. Dole jsou bezbariérové, což umožňuje pohodlný vstup. Lze je snadno odklopit a vyčistit.

SWING-Line – moderní hranatý design

Tato typová řada představuje výrobky, u nichž praktičnost, stabilita a design vytváří optimální celek. Nabízí široký výběr typů s důmyslnou konstrukcí, atraktivním vzhledem a dlouhou životností.

TOP-Line – standard kvality v mnoha variantách

Tato typová řada nabízí důmyslnou funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design za přijatelnou cenu. Široká nabídka atypických provedení a různé druhy zavírání dveří poskytují široké možnosti pro kreativní řešení koupelny.

Mobility – komfort bez bariér

Charakter typové řady Mobility tvoří velké plochy skel a vysoká bezbariérová praktická zástěna. Dveře s poloviční výškou nebo rozdělené ve středu umožňují i snadné mytí malých dětí a hendikepovaných osob.

Všechny skla se standardně dodávají s tzv. antiplakovou úpravou Aquaperle.

smartline-smskk4-hr1

Reklama