Síla, která ochrání vaši fasádu

0
8
Reklama

Společnost Baumit v tomto roce rozšířila nabídku tepelně izolačních systémů o technologickou inovaci – speciální tepelně izolační systém Baumit Power, který kromě tepelné ochrany zabezpečí s jistotou i nejvyšší ochranu fasády před náhodným nebo i úmyslným mechanickým poškozením.

Srdcem systému je speciální ochranný štít, který tvoří výztužná vrstva pevná jako pancíř. Bezcementové disperzní stěrka Baumit PowerFlex obsahuje speciální aramidová vlákna, které se používají i při neprůstřelných vestách či pancéřových autech. V kombinaci se sklotextilní mřížkou Baumit StarTex garantuje Baumit PowerFlex perfektní ochranu vaší fasády proti mechanickému poškození průrazem. Odolnost vůči průrazu je až 70 joulů, což je 7x více než u standardních tepelněizolačních systémů, a to bez jakýchkoliv poškození povrchu systému.

Výhodou stěrky Baumit PowerFlex je také fakt, že stěrku lze aplikovat na všechny typy běžně používaných tepelněizolačních materiálů a na povrchovou úpravu lze použít jakoukoliv probarvenou omítku Baumit, přičemž stěrka PowerFlex navíc umožňuje aplikaci povrchové úpravy přímo, bez penetračního nátěru.

Kromě extrémní odolnosti vůči mechanické zátěži, je systém Baumit Power odolný i vůči povětrnostním vlivům počasí, jakými jsou ledové kroupy či vichřice. Poradí si is rizikem poškození fasády při dětském dovádění.

Kromě toho bude vaše fasáda díky rozmanitým odstínům ze vzorníku Baumit Life originální a stylová.

Baumit Power – to je síla, odolnost a bezpečnost pro každou fasádu!

Reklama