Skleněné doplňky, křehká krása, která dodá glanc

0
10
Reklama

Výrobky ze skla jsou na jedné straně tradiční, na straně druhé však v jakémkoliv interiéru působí jedinečně. Možná je to právě tím, že dopadem slunečních paprsků, umělého světla, hrou stínů a zároveň vlivem barev vypadají vždy jinak.

Skleněné dekorace, vázičky, svícny a sklenice nejrůznějších barev a tvarů jsou zárukou jistého designového vítězství u vás doma. Pokud si v ložnici na noční stolek postavíte vázičku s květem, místnosti dodáte elegantní ráz, navíc, probouzení bude jistě příjemnější.
Stejně výborně vypadají velké skleněné vázy postavené na stolku, komod, skříních nebo jen tak volně na zemi. Klidně do nich nasypte barevné kamínky, sklíčka nebo i ořechy, kávové zrníčka, korkové zátky nebo sušené lupínky květů. Prostoru dodáte barvu a v některých případech i příjemnou vůni.
Velké skleněné mísy, vázy a sklenice najdou využití i v kuchyni. Fantasticky budou působit naplněné barevným ovocem či zeleninou. Navíc, ve vaší domácnosti tak nikdy nebudou chybět čerstvé vitamíny.

Co se štíhlých váz týká, ty si můžete vystavit i bez toho, abyste do nich postavili květ.Už samy o sobě vypadají výborně.
Top na závěr: Pokud máte několik vázičky, klidně i jiných tvarů a barev, postavte je na stříbrnou tác nebo porcelánový talířek, například na parapetní desku. Když na ně bude svítit slunce, budou krásně zářit.

1

Reklama