Snové bydlení francouzské umělkyně

0
38
Reklama

Zamilujte se dnes s námi do netradičního bydlení zralé umělkyně.

Claire Basler je umělkyní tělem i duší. Je současným pokladem francouzského umění, miluje přírodu, ruce zamazané od barev a svůj domov. Zde se vše spojuje v jednom, protože Claire bývá v úžasném zámečku s poetickým názvem Château de Beauvoir, které se stalo světovým unikátem a objevilo se na titulkách časopisů o bydlení po celé zeměkouli. Jedinečný zámeček a zároveň ateliér umělkyně zaplnila takovým množstvím krásných rostlin, že je v něm snadné ztratit se. Kromě toho interiér doplňují její umělecká díla, které flóru ještě znásobují, protože Claire maluje na plátno i papír realistické, i když nadrozměrné kytice květů. Jednoduše krása!

„Mám ráda sedmikrásky, křehké a vášnivé divocí máky, jemný vánek i vítr, půvab i sílu, bouře, i klidné vody. Odraz oblohy v kalužích, které lemují prašnou cestu a i strom, který mě přinutí mlčet, být trpělivou. To vše je Château de Beauvoir. „

Za umělecké plátno si Claire vybrala nejen papíry a len, ale i všechny stěny. Ty už poznamenal čas, ale právě to je tou malou drobností, která z obyčejné stěny s pár květy dělá nezapomenutelný zážitek. Barvy se povalují po celém velkém domě a střídá se tu ležérní eklektismus se správně naladěným minimalismem. Je to jasné, zamilujete se.

Reklama