Spárovací hmota Ceresit CE 40

0
10
Reklama

Dokonalé, odolné a krásné spáry? Vylepšená spárovací hmota Ceresit CE 40 vás nezklame

Pokud v létě nebo na podzim plánujete nové obklady či dlažbu ve vaší kuchyni nebo koupelně, nepřehlédněte novou generaci flexibilní spárovací hmoty Ceresit CE 40 Aquastatic s novou polymerovou technologií SILICA ACTIVE. Ta spárovací hmotě k dosavadní trojí ochranu MicroProtect a efektu Aquastatic přidává nové, vylepšené vlastnosti – rychlejší vytvrzování a mytí u gresových a keramických obkladů a dlažeb, zvýšenou odolnost proti poškrábání a vzniku prasklin a dokonalou stálost a intenzitu barev bez výkvětů.

Spárovací hmota Ceresit CE 40 Aquastatic si svou oblibu získala brzy po uvedení první generace na trh. Už tehdy obsahovala hydrofobní přípravky, které zvyšují její odolnost proti pronikání vody. Díky trojitému ochraně MicroProtect navíc zabraňovala usazování plísňových spor ve spárách a chránila spárovací hmotu před napadením plísněmi, houbami a jinými nežádoucími mikroorganismy. Nové vlastnosti, které jí dává technologie SILICA ACTIVE, dělají v současnosti z Ceresit CE 40 opravdu dokonalou výplň pro spáry mezi obklady a dlažbou.

SILICA ACTIVE vytváří v základní cementové bázi vylepšenou mikrostrukturu, která dává spárovací hmotě vyšší hustotu. Díky ní může inovovaný výrobek nabídnout při zachování výborné zpracovatelnosti vyšší pevnost v tlaku a ohybu. Nová spárovací hmota Ceresit CE 40 je zároveň díky zvýšené tvrdosti povrchu odolnější proti poškrábání a vzniku trhlin. A stabilizované barevné pigmenty garantují homogenní vzhled povrchu, jeho dokonalou stálost a intenzitu barev. Těšit se můžete také na nový barevný koncept a nové odstíny barev, inspirované čtyřmi přírodními elementy – vždyť spára mezi dlaždicemi není jen funkčním prvkem, ale zvýrazňuje krásu celé koupelny.

Reklama