Správná deska pro každou terasu

0
6
Reklama

Dlouhé letní dny s příjemnými večery, uvolněná atmosféra prázdnin a dovolených – jednoduše letní pohoda, která přímo vybízí na přátelské setkání na terasách rodinných domů. Abyste si tyto chvíle užili opravdu v hřejivém domáckém komfortu, společnost Premacy připravila pro vás novinky v oblasti terasových desek. Její nabídka je také v této oblasti rozmanitá, a to nejen ve formátech, ale i atraktivním designu a barevné škále.

Ať už je povrch desek hladký, leštěný nebo pískovaný, ať už jsou desky strukturované nebo s retro povrchem: nechte se inspirovat širokým sortimentem programu terasových desek Premacy. Nabízejí originální tvary, moderní formáty, ale i možnost pestré vzájemné barevné kombinovatelnosti, což z těchto desek dělá bezkonkurenční produkt na trhu.

Samozřejmě, jejich použití ani zdaleka nemusí být jen na terasách, ale díky svým vlastnostem a designu jsou vhodné na malebné chodníčky v zahradě, či praktické využití kolem zahradního bazénu. Tedy všude tam, kde deska není nadměrně zatěžována.

Tipy na vaši terasu

LONGAROVÁ deska. Plotny dlouhého formátu (60 x 30 cm) s jemnou strukturou. Svůj klasický výrazný vzhled získávají prostřednictvím mírně břidlicově strukturovaného povrchu. Moderní, dlouhý formát dodává deskám na vydlážděné ploše exkluzivitu.

Giona – čistá příroda. Deskový systém se skládá ze šesti různě opracovaných povrchových struktur. I tímto spojením dosahují pestrý vzhled, který hned upoutá pozornost a zároveň vytvoří komfortní, hřejivý pocit domova.

Calimera deska. Vkusný plošný povrch s efektivní pokládkou. Rustikální desky vynikají starožitným vzhledem. Je vytvořen nepravidelnými hranami a různě velkými segmenty. V závislosti na schématu pokládky se kvadratická základní forma může při dlažbě s nepravou spárou ztratit. Vzniká řádková nebo divoká vazba.

Ester deska. Nabízejí se v tradičních formátech, ale iv novém rozměru 60×30 cm a navíc, v nových melírovaných odstínech. Vyznačují se zejména svojí vysokou funkčností a ekonomičností.

Opus deska. Elegantní a ušlechtilé. Moderní desky s výraznou strukturou, barevností, perfektním opracováním a nenáročnou údržbou pro ideální řešení na terasy rodinných domů, přístupové a zahradní chodníky, parky, dvory, schody a zimní zahrady.

Reklama