Sprcha plná vitamínů

0
47
Reklama

Technologie postupují vpřed obrovskými skoky. Dnes si už díky speciální sprchové hlavici můžete dopřát ozdravující kúru byť každý den po práci.

Déšť s vitamíny

Na trhu je wellness kabina s panelem, který má ve svém „těle“ integrovanou nádobku na vitamíny. Naplňuje se jednoduše, stačí odstranit kryt a do prostoru vložit tabletky s vitamíny E a C. Vitaminové sprchování můžete zkombinovat s parní lázní, hydromasáží, světelnou nebo aroma terapií. a co sprchováním s vitamíny získáte? Příznivé účinky vitaminu E na pokožku jsou známy již dlouho. Ečko je antioxidant, který chrání pleť před UV zářením a stárnutím a je účinný i při některých kožních onemocněních. Jeho pravidelným používáním se vrásky vyhlazují a pleť vypadá mladší.

Vitamín C je také antioxidant a dokáže odstranit chlór obsažený ve vodě. Je to nejbezpečnější a zdraví neškodný způsob neutralizace chlóru. V kombinaci s teplou vodou se účinky vitamínů ještě zesilují. Pravidelným užíváním vitamínů přes vodu bude vaše pokožka sametová, vlasy hedvábné a lesklé.

Vyřeší problémy s imunitou

Vitaminové sprchování si můžete dopřát i bez wellness kabiny. Někteří výrobci nabízejí sprchové hlavice, které se bez problémů dají namontovat na každou normovanou sprchovou hadici. V hlavici jsou zabudovány mnohonásobné filtry a keramické kuličky, které odstraňují z vody vápník a vodu ionizují a energizují.

Upravená voda je měkčí a nezanáší sprchu Aromatický filtr obsahuje koncentrát údajně až z 3000 citronů, jedna kapsle a vydrží na 10 000 l vody. Sprchování vitamíny pomáhá zlepšit krevní oběh, posílit imunitní systém, odbourává stres a přináší psychickou pohodu. Vitaminovou sprchu si mohou bez obav užívat i miminka a malé děti.

Céčko zlepšuje kvalitu pitné vody

Chlór se do vody přidává k odstranění bakterií, ale na druhé straně je příčinou mnoha problémů. Patří k nim například kožní ekzémy, atopická dermatitida, suchost pokožky, lupy, poškození vlasů. Při sprchování se přes pokožku dostane do těla až šestkrát více chlóru než při pití.

Kvalitu vody v domácnosti si můžete zlepšit instalováním speciálního filtru s vitamínem C do jakékoli vodovodní baterie či sprchové hlavice. Filtry nabízí firma Sonaki, která garantuje, že odstraní až 99% chlóru, aniž omezily průtok vody. Filtry mají šestiměsíční životnost a ocení je všichni ti, kteří mají citlivou pokožku a po sprchování pocit napětí. Vitamín C výrazně snižuje kyselost vody, což je dobré pro žaludek a pleť.

 

Reklama