Dům na klíč

0
64
Dům na klíč
Reklama

Co to vlastně znamená?

Stavba domu na klíč je služba, která přináší klientovi možnost nevybočuje ze svých aktivit. Všechny důležité činnosti přebírá společnost, která staví na klíč. Ve vyspělých ekonomikách se tato služba poskytována standardně ve vysokém procentu případů v té nejvyšší kvalitě. Na Slovensku je stále málo společností, které dokáží dodržet a splnit všechny potřebné služby při výstavbě na klíč. Využitím tohoto systému práce si zajistíte nástup stavební společnosti již při výběru pozemku a zvolení správného projektu domu, tak aby splňoval představy bydlení pro Vás a Vašich blízkých.

Proč je výhodné využít systém stavby domu na klíč?

Při rozhodnutí stavět je třeba mít na paměti to, ze stavíte pravděpodobně pouze jednou. Při stavbě na klíč všechny materiály a pracovní postupy odsledujes odborník. Každá práce, a materiál který bude zakryt a nebude k nim více přístup, bude důkladně zkontrolován. Na stavbu a postupy prací dohlíží stavební dozor, který kontroluje dodržování stavebních norem a předpisů, používání certifikovaných stavebních materiálů a samozřejmě podrobně kontroluje stavební deník. Certifikát zaručuje zákazníkovi kvalitu výrobku, který má zabudovaný do svého rodinného domu. Při dostavbě rodinného domu, ať už při potěrech, dlažbách, vytápění, omítkách, zateplení, sádrokarton, střeše, elektroinstalace, nebo technologiích je třeba vybírat ty správné kombinace, aby klient za své finance dostal tu nejlepší možnou kombinaci pro svůj dům.

Jaké služby obsahuje sytém výstavby domu na klíč?

  • Poradenství při výběru pozemku
  • Poradenství při zvolení vhodného projektu domu
  • Konzultace při výběru staveb materiálů
  • Pomoc při zvolení financování
  • Dodání všech materiálů
  • Kompletní výstavba od základů stavby po vybudování interiérů
  • Stavební dozor
  • Vedení detailního stavebního deníku
  • Vyřizování stavebního povolení a dalších dokumentů

Domy na klíč – od snů k realitě.

Rozhodnutí o zahájení výstavby domu je velmi významný krok. Většinu rozhodnutí již nebude možné později změnit. Z tohoto důvodu je důležité spolupracovat s odborníkem na tuto problematiku. V případě jasné představy klienta o místě a typu stavby, je možné správně odhadnout množství potřebných financí.

Samozřejmé je že každá stavba je jiná a vyžaduje osobitý přístup. Odbourání stresu a negativních faktorů působících na klienta během výstavby je pro nás samozřejmostí. Naše firma Vám poskytne ten nejlepší servis při výstavbě Vašeho rodinného domu (Vaší stavby).

Reklama