Stolní kráječ potravin

0
35
Reklama

Ani vy nepatříte mezi mistrů kuchařů, kteří dokáží s dokonalou přesností a rychlostí blesku nakrájet cokoliv? Netrapte se a pořiďte si kuchyňský kráječ. Nakrájí vše, co se při přípravě pokrmů nakrájet dá.

Celokovový kráječ Fagor CF-190 M v provedení nerez s jednoduchou a rychlou obsluhou. Zvládne krájení uzenin, masa, ryb, ovoce, zeleniny, chleba, sýru i jiných potravin. Stabilní přísavky zajistí i trvalý provoz motoru s příkonem 100 W. Je vybaven ostrým nastavitelným nožem s šířkou řezu do maximální tloušťky plátků 15 mm a držákem na menší kousky potravin. V záloze má bezpečnostní vypínač a přihrádku na kabel. Průměr řezného kotouče je 190 mm. Součástí balení je malé příslušenství se záruční lhůtou 24 měsíců.

Přenosný celokovový kráječ Bosch MAS 4200-x – tichý motor s příkonem 100 W, plocha na krájení se sklonem 10 °, krájí s přesností šířky plátků do 17 mm. Obsahuje dvoubodový bezpečnostní vypínač s nastavením momentu a času, držák na zbytky, univerzální vlnitý zabroušený nůž z ušlechtilé nerezavějící oceli a suport s ochranou prstů. Chcete-li ušetřit místo, můžete spotřebič a suport sklopit. Stabilitu zajišťují gumové přísavné nožičky s přihrádkou na kabel. V prodejnách je dostupný v bílém a pastelově zeleném provedení.

Elektrický kráječ ETA 0093 Ultimo – příkon a výkonnost motoru 130 W, velmi ostrý nůž z nerezavějící oceli na chléb, pečivo, sýr, salám, brambory, ovoce a zeleninu, plátkuje do tloušťky 15 mm. Součástí kráječe je zcela odnímatelná pohonná jednotka, která umožňuje snadné čištění a mytí ostatních částí kráječe.

Reklama