Toaleta Geberit AquaClean Sela

0
6
Reklama

Toaleta Geberit AquaClean Sela otevírá novou dimenzi čistoty

Inteligentní toaletu Geberit AquaClean Sela musíte mít doma! Jednoduchost, diskrétnost a svěží pocit čistoty. Tato toaleta má geniálně jednoduchý design a vnáší nadčasovou eleganci do každé koupelny. Na první pohled vypadá jako běžné WC, ale stačí jediné stisknutí tlačítka a čistý proud vody vás dokonale očistí po každém použití toalety.

Pokud někdo dosud chtěl na WC dodržet všechny zásady hygieny, musel mít v koupelně klasickou toaletu i bidet. Toalety s integrovanou Geberit AquaClean přirozeně vedou ke změně v oblasti hygieny intimních částí těla. Geberit AquaClean Sela má ve svém těle nenápadně ukrytou sprchovou trysku a spojuje tak v sobě pohodlí klasické toaletní mísy a vysoké hygienické standardy bidetu.

Důkladná očista jediným stisknutím tlačítka

Jemný a vzdušný proud vody, který se intuitivně ovládá, má příjemnou tělesnou teplotu a dokonale očistí intimní části těla. Nastavit se dá intenzita proudu, délka vysunutí sprchy a pro ještě dokonalejší pocit čistoty se sprchovací rameno může pohybovat dopředu a dozadu. Před a po použití toalety se sprchovací rameno automaticky opláchne čistou vodou. Zůstává tak stále hygienicky čisté a je vždy připraveno k použití.

Skutečný trůn

Pohodlné sezení na toaletě Geberit AquaClean Sela zajišťuje anatomicky tvarované sedadlo, které má navíc funkci pomalého sklápění. Toaleta disponuje jednoduchým intuitivním ovládacím panelem a má přehledné dálkové ovládání jen s pěti tlačítky.

Oceňovaná ekologická toaleta

Geberit AquaClean Sela navrhl renomovaný milánský architekt a designér Matteo Thun. "Chtěl jsem navrhnout toaletu, která by se hodila do každé koupelny tak přirozeně a jednoduše, jak se jen dá," vyjádřil se Thun.

Toaleta odpovídá nejen nejpřísnějším současným požadavkům na hygienu a design, ale díky směšování vody a vzduchu v integrované sprše šetří vodu. Kromě toho pomocí rozpoznání uživatele ušetří i elektrickou energii. Vodu ve sprše totiž začne pomalu ohřívat již v momentě, kdy se člověk přiblíží k míse.

Geberit AquaClean Sela v sobě spojuje funkce klasické toalety a bidetu. V elegantním těle mísa ukrývá sprchu ovládanou jediným dotykem na dálku. Geberit AquaClean Sela je ohleduplná k životnímu prostředí, šetří vodu i elektrickou energii. Na anatomicky tvarovaném sedadle se sedí velmi pohodlně a keramická mísa má navíc na povrchu speciální vrstvu, která zabraňuje usazování vodního kamene a nečistot. To je důvod, proč se snadno udržuje a zůstává čistá a voňavá.

Reklama