Stylový design a robustní provedení

0
6
Reklama

Inovativní značka na úrovni 4 Seasons Outdoor zdokonalí zahradu, či terasu v každém ročním období. Je to vysoce kvalitní designový nábytek, který umožní užívat si slunce, ale snadno si poradí i v silné bouři. 4 Seasons Outdoor nabízí zahradní nábytek a doplňky z ratanu, nerezové oceli, textilénu a teakového dřeva. Disponuje širokou škálou provedení, ve které je i souprava, která bude vyhovovat jakémukoliv stylu v každé zahradě.

4 Seasons Outdoor zahradní nábytek vyniká, pokud jde o kvalitu, styl a detail.Všechno jsou to inovativní kreace předních návrhářů, které kombinují pohádkové povrchy s ergonomickým pohodlím a dlouhou životností.

Praktická kvalita

Pevný a propracovaný ratanový výplet značky Hularo je určen pro venkovní použití, ale také je možné i využití v interiéru. Výhodou je odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadné čištění, UV odolnost, odolnost vůči slané vodě, chloru, opalovacím krémem a alkoholu. Kvalitní a pevná hliníková konstrukce umožňuje snadnou manipulaci.

Déšť nemá šanci. Podušky a polštáře mohou zůstat venku i v silném dešti, vyschnou rychle díky speciální výplni „Quick Dry Foam“, kterou voda prostě přeteče a nezbývá nasáklá v poduškách a polštářích.

Nábytek 4 Seasons Outdoor neztratí své trvanlivé vlastnosti venku ani v zimě, je k tomu určen a důkladně otestován.

Novinkou je jedinečný materiál „Silvertex“, který je velmi odolný a přesto má elegantní vzhled. Díky použití stříbrných vláken je potah antibakteriální, odolný vůči plísním a olejovým skvrnám. Také je to materiál nehořlavý a UV stabilní.

4SO Aplikace

Úžasnou pomůckou při výběru toho správného zahradního nábytku je aplikace 4SO pro smartphony a tablety, která umožňuje vizualizaci souprav na libovolném místě pomocí kamery. Aplikace je běžně dostupná ke stažení.

4seasons-kingston

 

Reklama