Sušáky na prádlo

0
166
Reklama

Aby taková vaše prádlo opravdu byla, sušák na kterém ji sušíte by měl být dostatečně prostorný, ať má vzduch dobrý přístup. Podívali jsme se za vás, jaká je situace na trhu.

Kruhový sušák na prádlo Linotrend Plus 60 od firmy Leifheit. Jednoduché otvírání bez rizika, že se lana pomůţe. Hliník odolný proti povětrnostním vlivům, lana odolné proti UV záření. Včetně objímky pro zabudování do podlahy a ochranného obalu. Délka sušících lan 60 m.

Rotační zahradní sušák Viva Air Green od firmy Vileda se zelenou konstrukcí, která dokonale splývá s prostředím. 4-ramenný sušák s pětiletou zárukou má pevnou a stabilní konstrukci z galvanizované oceli odolnou proti UV záření v kombinaci s kvalitním plastem. Rozpětí ramen je 2,95 metru při 45 metrech šňůry potažené plastem a vyztužené ocelovým lankem. Má úchyty na zavěšení věšáků na halenky a košile a jeho součástí je i fixační podstavec. Vysušíte na něm až 4 dávky prádla.

Barevný plastový závěsný sušák na prádlo Jabba se 16 skřipci. Dá se jednoduše poskládat; pokud se nepoužívá, šetří prostor. Design: K. Hagberg / M. Hagberg. Průměr 40 cm, výška 26 cm.

Sklopný nástěnný sušák s rámem z masivní břízy, s konstrukcí a šňůrami z nerezavějící oceli. Design: T. Christensen / K. Legaard. Rozměry: š 61 × h 68 × v 33 cm (6 metrů šňůry na prádlo).

Lehoučký sušák Viva Dry Max Plus od firmy Vileda s 3-letou zárukou váží jen 3,4 kg. Má unikátní, velmi lehkou konstrukci, takže se snadno skládá, rozkládá a přenáší. Je vysoký 112 cm, přičemž boční křídla sušáku jsou zvednuté a bez problémů na něm vysušíte i déle kusy prádla. Disponuje velmi bezpečným transportním zámkem, takže se vám nemůže stát, že by se vám při přemísťování rozložil v rukách. Je odolný proti korozi a UV záření, vysušíte na něm až 20 metrů vypraného prádla. Zajímavými zlepšováky jsou držák na sušení ponožek a taštička na kolíčky, která je součástí sušáku.

Skládací stojanový sušák tvättat s rámem z masivní břízy a šňůrami ze 100% bavlny. Rozložený rám jisti můstek z nerezavějící oceli. Design: T. Christensen /
K. Legaard. Rozměry: š 3/140 × h 63 × max. v 159 cm (13 metrů šňůr na věšení).

Sušák na prádlo Tower 190 od firmy Leifheit z ocelových trubek s povrchovou úpravou práškováním, s plastovými součástkami. Ramena chráněny proti rezivění. Ideální do stísněných prostor, střední úroveň se dá odklopit. Délka sušících lan asi 19 m.

Reklama