Trendy v bydlení pro tento podzim

0
9
Reklama

I bydlení podléhá současným trendům. Základním pravidlem je cítit se dobře doma. Ale také pohodlné bydlení může být moderní a stylové. Inspirujte se životem, který byl vytvořen pro váš interiér odborníky z Hornbachu ve spolupráci s renomovanými designéry. Inspirujte svůj interiér jedním z podzimních trendů letos.

Mezi letošní interiérové ​​trendy patří Living with Art, Sunny Place, Moderní elegance a Planet Home. Pro každý z těchto stylů jsou důležité různé barvy, materiály a doplňky, které interiér přemění na moderní život. „Všechny designové prvky, potřebný instalační materiál a nářadí najdete v Hornbachu. Barvy na stěny si můžete nechat namíchat v centru míchání barev tak, aby přesně odpovídaly vaší představě,“ radí Tomáš Tiurin, odborník z oddělení Svět bydlení v projektovém marketu Hornbach.

Život s uměním: výraz vlastního

Jste milovník umění? Pak zorganizujte svůj domov jako vlastní galerii. Tento styl je zajímavým způsobem kombinace moderního prostředí s prastarým uměním. Původní prvky najdou nový výklad – bohaté květinové motivy na tapety, obrazy a podobné dekorativní prvky.

Barevné, uměle vytvořené koberce a starožitný nábytek jsou vynikající a lze je snadno kombinovat s novými prvky. V živém světě dominuje Život s uměním hluboké barvy zdí jako zelená, modrá a červená. Dávají prostor větší šířku a vytvářejí intenzivní bydlení. Jasné podlahy a stropy v bílé a šedé barvě vytvářejí kontrast s tmavými stěnami.

Slunečné místo: sluneční světlo, jiskřivý interiér

Milujete slunce? Pak se dopřejte tomuto životnímu stylu ve svém interiéru a nechte den tak ponurý. V Sunny Place se celá rodina bude cítit dobře. „Tento koncept zařízení ukazuje, že elegance dokáže být také útulná. Květinové vzory v kombinaci s dřevěnými prvky ztělesňují moderní život na venkově. Akcenty vytvoříte pomocí svíček, kožešin a měkkých polštářů z kůže, ze sametu nebo saténu,“ doporučuje odborník z Hornbachu.

Pro Sunny Place trend jsou typické vyšívané vzory v odstínech šedé a zlaté okrové, které vytvářejí pocit pohody. Zlatý třpyt slunce odráží sluneční světlo a celý interiér je ohromen. Tyto barvy jsou oblíbené u všech generací a vytvářejí útulné místo pro celou rodinu.

Moderní elegance: Život ve stylu

Elegantní, teplé, měkké a elegantní – to vše charakterizuje moderní životní styl Elegance. Jedná se o klasický koncept moderního vybavení. Kombinuje moderní prvky, jako jsou obkladové kameny a tapety v dřevěné a kamenné optice s klasickými kusy, jako jsou profilové lišty a rozety.

Jasné prostředí s větším komfortem je to pravé místo pro milovníky drobných nuancí. Svět moderního elegance je v duchu kombinace barev. Lehké krémové až béžové odstíny s nádechem bílé a šedé. Jemné barvy obklopují prostor určitým stupněm lehkosti.

Planet Home: Pro mladé generace

Životní styl Planet Home se opírá o materiály z celého světa – lněný, kožešinový, měkký kůže, korok a sisal. Harmonicky se kombinují do jediné jednotky a starají se o přírodní prostředí v interiéru. „Přeneste si tak celý svět k sobě domů a vytvořte si místo, kde se budete cítit dobře. Zelené rostliny s velkými listy a robustní dřevěné podlahy dodají vašemu domovu kousek přírody a vytvoří oázu klidu. Tento koncept stylově dokreslí velká mapa na stěně nebo globus na skříně, „dodává T. Tiurin.

Planet Home přináší duch vodních odstínů a šedavě zelené. Tón označuje mátou, jasný odstín benzínu a oliv. Jasné a tmavé odstíny šedé vytvářejí neutrální povrch. Matné stěny a kombinace barev zvyšují hloubku prostoru a dávají mu vznešený vzhled, květinové vzory a živočišné prvky podtrhují přirozenou povahu tohoto stylu.

Reklama