Pět tipů, jak uspořádat svůj život ve venkovském provensálském stylu

0
120
Reklama

Zkuste zůstat v domě po změně, ale nevíte, jak změnit svůj domov? Pokud jste blízko romantiky, míru a klidu, provensální venkovský styl je pro vás to pravé.

Venkovský  provensálský styl ve Francii je synonymem pro klidný venkovský život, který je opakem moderního světa. Jeho cílem je vytvořit útulné místo, kde můžete žít z vesmíru, abyste cítili teplo domova. Známí lidé a romantici se to líbí. Styl venkovského stylu lze přenést do bytu bez nákladné rekonstrukce. Inspirujte našimi tipy a otočte svůj domov.

Opotřebovaný nábytek

Provensálský venkovský styl je nejvhodnějším masivním nábytkem. Nejlepší, co najdete na povrchu a zastřelte ho. Pokud vypadá, že je možno nosit a nosit hlavně na rohách, narazíte na černé. Opotřebované objekty jsou ideální pro vytvoření autentického venkovského vzhledu.

Vůně levandule

Lavender je typická rostlina provensálského stylu a také nejběžnější dekorace. Ať už se rozhodnete pro živý květ nebo sušené květiny, bude vám zaručena krásná vůně. Lavender je také spojena s fialovou barvou příslušenství, která je velmi oblíbená v provensálském stylu.

Přírodní a pastelové barvy

Základní barva venkovského stylu je bílá na velkých plochách, tj. Stěnách a nábytku. Barvy příslušenství jsou vhodné kromě výše uvedených fialových přírodních a pastelových barev, jako jsou světle žluté, modré, jemné jablko-zelené a růžové odstíny.

Textílie s květinami

Polštáře, ubrusy nebo záclony by měly být ve světlých barvách a vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů. Vhodnými motivy jsou květiny nebo výšivky, které zobrazují venkovské krajiny. Pokud jde o koberce, nejvhodnější jsou malé a přírodní vlákna, jako sisal a kokos.

Nostalgické doplňky

Vhodnými doplňky provensálského stylu jsou proutěné koše, polštáře, květiny, porcelán, zrcadla, svíčky a svíčky, staré černé a bílé fotografie a knihy.

 

Reklama