Trendy pro vaše bydlení na rok 2017

0
11
Reklama

Začátek roku se již pravidelně nese ve znamení předpovědí a nových začátků. Proto, pokud jste si na tento rok předsevzali rekonstrukci vašeho domova, přinášíme vám pár trendů, na kterých se shodli ti nejprestižnější designéři světa.

Pokud se letos chystáte předělávat, určitě budete potřebovat pořádnou dávku inspirace. Co bude podle designérů zaručeně in v roce 2017? Podívejte se s námi:

Mišmaš vzorů

 Milovníci veselých potisků, sezóna 2017 se stane vaším rajónem! Designéři se totiž už během podzimních týdnů módy v roce 2016 shodli na tom, že kombinování různých vzorů bude jednoznačně trendy. Pokud tedy sáhnete i po té nejbláznivější kombinaci, určitě neuděláte krok vedle.

Motýli

Symbol vznešenosti a optimismu už není jen vzorem vhodným do dívčích dětských pokojů a jeho dětinskost se dnes vytratila. Je to úžasný vzor, ​​který pokud využijete byť jen na jedné ze svých stěn, wow efekt je zaručen! Tento vzor tapet dokonce minulou sezónu představil prestižní módní návrhář, Christian Lacroix.

Imitace materiálů

Letos se nemusíte bát ani napodobenin. Budou totiž in. Při rekonstrukci kuchyně tedy sáhněte po imitaci mramoru, nová sedačka v obývacím pokoji může být potažena imitací kůže či sametu, na stěně imitace cihly a po zemi rozhoďte koberečky z falešné telecí či jiné srsti. Tyto finančně mnohem méně náročné kousky jsou dokonce často odolnější než drahé, pravé kusy nábytku a doplňků.

Barva roku – greenery

Prestižní světový institut barev Pantone, určil barvou roce 2017 světlý odstín zelené s názvem greenery. Je to veselá, jasná barva, která má připomínat návrat ke přírodě, přírodním materiálům a celkově podpora ekologičtějších forem bydlení.

Vše, co se dá poskládat

Problém bydlení v malých prostorách zažívají mnozí z nás. A když už opravdu nevíte, kam odložit to či ono, tento trend roku 2017 vás určitě potěší. Jsou jím totiž místo šetřící vysouvací systémy. Jednoduchým způsobem vytvářejí drahocenný prostor navíc a designéři po celém světě pracují na kusech nábytku, které se umí poskládat do toho nejmenšího možného tvaru.

Reklama